Jennings Ottesen

Last entries

העברה של שיחה לטקסט הינה כעת תעשייה אצל מיליוני אירו

המלץ המתארת את עמוד קישור תלונות הדפס מאמרשתף לינק זה הזמן בפייסבוקשתף קישור הגיע בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף קישור זה ב-שתף עמוד זה בין השנים שתף מאמר זה הזמן ב-שתף לינק זה הזמן ב-
שיחה בהכרח מתפעל אופן התקשורת המועדף תיכף החיים, שיש להן קלוש כמו זה שרוצים לרשום בעט ככלי תקשורת, ההחלטה על העיקרית כלשהו לרוב נתפסה לומר והוא לא לספרא, שלא קיים פלא שהמרת שיחה לכתב הוא מעכשיו תעשייה של מיליוני יורו.


לרופאים במרפאה או בכל דירה החולים מיד אין שום די מצב להגיד רק את הרשומה הרפואית למטופל, הנם מאתרים להכתיב את הפעילות לרשמקול דיגיטלי בשביל מתמללים רפואיים מתוך מטרה להמיר את כל דיבורם לכתב, ובזכות אי יומם, הרופאים הליך תמלול קבצי אודיו מספק הזדמנויות העסקה בלבד לקליינטים בארצות הברית, אפילו לבני אדם חיים שלכם בהודו או כתיבת תמלול .

אם וכאשר אחיד חברות תפקיד הטלוויזיה תיכף החיים מבדרות מיליוני ומיליוני אנשים, אלו מ אלפים רבים של כאלו בנות לקויות שמיעה אינן נצחו לדעת את אותו התוכניות מכיוון שלא נוספו כתוביות לתוכניות הטלוויזיה, אלא לאחר שממשלת ארה"ב לקחה את אותה צעד להפיכת מכריח בכול תוכניות הטלוויזיה להטמיע במהלכן כתוביות, בתי חרושת הטלוויזיה מוסיפות אותן עכשיו לכל התוכניות.

במרבית בתי עסק הטלוויזיה אינם נוסעות הינה בעצמה, היגויני משתמשות בשירותיהן בידי בתי עסק תמלול קבצי אודיו שממירות שיחה לקובץ טקסט. השמע בקרב התוכנית כולה מומר לטקסט ותוכנת כיתוב מכניסה אחר המאמר לתוכנות. המאמר או כתוביות המשנה מסונכרנים באופן מדויקת, בחלק התחתון של המחשב הביתי, איך שהוא מופיע במקביל למה שמדברים באמצעות הדמויות בתוכנית הטלוויזיה.


הרופאים תמלול בע"מ , האוניברסיטאות והסטודנטים תרים אחרי את אותה שירותי המתמללים ואלו לתיעוד מחקרים אקדמיים אם הקלדת עבודת תם לתלמידים בוגרים, לרבות מקצועי גמר לבוגרי תואר שלישי. משום כך אנשים עם מקצועיות להמיר שיחה לכתב ספקים ימים רבות, מבחוץ לביתם או גם במשרדים ששוכרים ש לתמלול רפואי או לחילופין תקשורתי.

העברה של דיבור לשירותי ספר @ $10 לשעה מהמאמץ שלכם.

לשם מה לא קיימת לרשום בספר האלקטרוני שלנו מחדש

המלץ על אודות עמוד קישור הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף עמוד זה ב-Linkedinשתף מאמר זה ב-שתף מאמר הגיע בשנת שתף מאמר זה הזמן בדבר שתף לינק זה הזמן בדבר Expert מחבר גלן פורד

גורואים שונים המכונים שגשוג באינטרנט מייצרים בשבילך להיות שונה רק את אתגר הסמינרים והסמינרים המקוונים של החברה לספרים אלקטרונים. הנם אומרים שאם העסק שלך יוצא לדרך ממוצרי האודיו והווידאו האחרים של העסק שלכם, נגיש לעצב טקסט אלקטרוני. מידי הכלים זה הזמן לתמלל את המצגת. והרי, החברה שלך עלול ליצור ספר אלקטרוניקה שהיא דיו מעולה. ואז הם מסתובבים ואומרים לך שניתן לספק אחר המעצב האלקטרוני בהרבה מ ממון.

שוורים ובורשט!


תן לנו להבהיר בכל זאת מאוד. בהכרח, כל הזמן אל תייצר ספר אלקטרוניקה באמצעות תמלול הסמינר המקוון או שמא הסמינר הטלפוני של העבודה. הן לא תהיו מרוצים מהתוצאות (או מינימום אינם מעוניינים להיות). ויותר שדרוש שהלקוחות של העסק שלכם לא התעופפו. ואפי' הרבה פחות מכך והיה אם הנם חושקים לשלם עבורה הרבה ממון בשביל הצבע האלקטרוני הזה!

מעתה הרשו לי לציין לפניכם מוצר. אני מדבר בדבר טקסט אלקטרוניקה. הן לא מלווה שעומדות להעביר בנות הוובינר. ואינו דוח חינמי שמתחזה להגיד אלקטרוניקה (שזו בעיה אחרת רק בפני עצמה). שמישהו ואלו לא מסביר אודות תמלול שעתיד להתפרק למאמרים לתיווך החומרים או לחילופין בלוגים. שמי וגם אינן מדבר אודות תמלול כאמצעי קופירייטינג. ואני בהחלט אינם מתגלגל להיכנס לגור לוויכוח אם רוכשי ספרים חשמליים האם כך קוראים את הספרים שכתב האלקטרוניים הנ"ל.

שמישהו מעביר המתארת את המרה של סמינר מקוון או סמינר טלפוני להגיד דיגיטלי בקרב $27 ועד $97. עיתון דיגיטלי אמיתי. אל תייצר זו.

בזמן זה זה הזמן דבר מה בהשוואה לוגיסטית מורכבת ושנוי במחלוקת לומר. הרבה מאוד מאפיינים טוענים שאפשר להפיק בכל זאת בקלות. מקום יש לזכור שגם אני עוסקת תוכן למידה של במדיות אחרות. קדימה האיכות דרושה עבורנו. בדבר זה מבצעים את התשלום הלקוחות שלי. מורכב על אודות זה מבצעים את הרכישה בעל הבית שלכם.

לכן מאיזו סיבה אתה הן לא יוכל להמיר סמינר מקוון או לחילופין סמינר טלפוני לספרא אלקטרוני?

עניין ראשון הינה גורם כעת. אינן בימינו ליצור טקסט אלקטרוני מאודיו. זה יותר קל ומהיר. זאת המטרה שתעתיק המעצב האלקטרוני של החברה בשטח לכתוב אותו צוות (אני סגנון שאינן, מועדון זו העדפה מיוחדת לחלוטין). בעבר הגיע מתבצע שספר אלקטרוניקה אמיתי יהיה כולם מעולה מ-50 דפים או אולי בערך 12,500 סימנים. אך כניסתם על ידי המוציאים בגלל המסורתיים לשוק ספריו תמלול בע"מ . בזמן זה ספר דיגיטלי יכול שיהיה בטווח אצל 100 מאמרים או אולי עשרים וחמש אלף סמלים. תמלול אוטומטי בעברית היא אימון בעתיד הקרוב!

תמלול בדרום מסויים תצטרך לדבר מתוך מטרה לסגנן בכל בזמן האחרון מילים? באופן כללי ב-200 סימבולים לדקה העסק שלך מסביר בדבר מצגת בקרב שעתיים פלוס. והעובדה היא שלשמור אודות 200 תווים בדקה במשך שעתיים רצופות זה הזמן בערך לא אפשרי. אומר למוכר מכוניות משומשות התעופפו כאבים הכרוניים אלו שיש להן זה. ע"מ לסגנן טקסט אלקטרוניקה תזדקק למצגת של בנוסף ועד ל שש זמן ניכר. הגיע בטווח הסמינרים חייכם... בוודאי אינן סמינר מקוון או שמא טל-סמינר שלעיתים קרובות מסתכם בשעה וחצי.


ברם הגיע מושלם בהרבה יותר. סמינר טלפוני הינה מצגת אודיו בעצמו. סמינר מקוון היא בעצם לפחות מצגת אודיו-וידאו. התיאוריה הקוגניטיבית מגלה לנו שעבור סגנונות אלה בידי פריטים אני וכרחה להרוויח הן לא יותר מארבע פיסות לשקופית (שלוש במקרה של סמינר טלפוני). כל מה שרצית לדעת הרבה יותר ותאבד רק את הקהל שלכם. העניין שאמנם עלול לשהות בעיה בארגון הענף של החברה אולם אירועים זה העניין שהופך אותך למאמן טוב!

ספר אלקטרוניקה מנגד, נספג בזמן לא טוב יותר. כאמור, אתה ש לשמור בדבר היחס אצל נקודות לקטע בין מספר לתשע. מתוך מטרה להכניס בטרמינולוגיה אצל מצגת, כל אחד ש ממוצע בקרב שבע מאפיינים לשקופית. תחנה שבה משתתף הוובינר הממוצע רץ בצרחות מהחדר. תרד מלמטה לחמש מאפיינים והמוח יתחיל להתעלם מהמידע בעמידה בתור ילדותי, יסוכם הצלחת תשע והמוח יעמיס. וזו המטרה שכמה מסיימי הקורס באוניברסיטה באים בצרחות מהחדר.

האירגון שלך על ידי המידע עבור עיתון אלקטרוניקה ואודיו או אולי וידאו אמור להיות אחר בתכלית. נסו לגרום אליהם לבחור זהים ואחד או לחילופין שניהם לא יצליחו לשמור בדבר הקהל זה או אחר.
חשוב מאוד לשתול ולטפח תהיליכים איטיים ונסתרים, שמתפתחים מתחת לקראת המשטח, ולהתאזר בסבלנות.

תמלול לבית משפט בין אמרה עבורינו 1 שיש ארבעת סמלים שמאפיינות את כל השנים הזו: "אני", "כאן", "עכשיו" ו"הכל". לכן ט"ו בשבט, שחל חייהם, זה מיהו הימים הכי חשובים שכדאי. זה יוצא אל מול עוד המילים האלה. את כל חג האילנות לא חוגגים באביב אך בחורף. אינם בזמן שבו כל דבר באופן מיידי פורח ובשל, אפילו בזמן שבו ועוד מקומות אינם מכירים רק את השפעות. אתם אינה רוצים את אותה כל מה שרצית לדעת כאן ובזמן הזה, אלא אף באים מעצמנו לתוך העולם. חשוב מאוד לשתול, להשקות, להשקיע, לסעוד, להאמין.

מחירון תמלול הזאת בתוכו מזכירה לכם שקיימים בחיינו תהליכים איטיים ונסתרים, שדברים מתפתחים מתחת לפני האיזור, שאולי אנחנו שלא אפשר לראות כל דבר תיכף, ומסיבה זו ראוי להוסיף לטפח ולהתאזר בסבלנות. הוא למעשה מתאים בשאר אזורי תחומי משמעותי: זוגיות, חינוך זאטוטים, שינוי לטובה האישיות והמידות, הוראת ועוד. בעידן בה מקווים בקוצר רוח לעיין נספח "וי" כחולים בווטסאפ, בני האדם מעדיפים אחת בשנה תזכורת למצרכים הכי נחוצים שיש: נמשך רוח, עמל לזמן רב, עבודה, מסירות. כל אלה הינו יכולים לגרום לבסוף תוצאות ופירות. ט"ו בשבט מהנה.

* * *

בנוסף בגולה, מומלץ לדמיין הדבר להניע תהליכים שיחלחלו מושלם ויניבו פירות.
אני בהחלט בפלורידה, בקהילת הישראלים. "הלב שלי נקרע לשניים", לרוב לנו הנהג שמסיע אותי לבוקה רטון. "אתה מעריך את אותו השיר הוא מסוג ישי ריבו?", אני שואלת. "לא, ממש לא יודע שיר כזה". המשפט הזה נוח יצא לטכנאי מהפה והיה אם רגיל. הלב זה קרוע. "באתי בעלי אשתי מישראל להרוויח. התגרשנו. את אותה ככה אני בהחלט נשוי לאמריקאית אינה יהודייה. התגרשנו. אני בהחלט מצא את מותו מגעגועים לכל המשפחה, לחברים מהתיכון, מתגעגע לו שלי במדינות שונות בעולם, אך בקיא היטב שאי־אפשר לחזור ולהמשיך מאיפה שהפסקנו".

שתקתי. נולד מדבר כאילו מסך הברזל מתעתד בינו לשם ישראל, ושאינם את הבעייתיים ב־800 דולר אמריקאי לטיסה לקבל הערב. מידי המון סיפורים חומרי הדברה שמעתי: שהיא הקליינט שבא "רק לירח דבש" עבור 24 קיימת, של שלכם ש"מיד חוזרת" כבר 20 שנים, על גברים ונשים אנשים רבים בם אחד מבני הזוג נשאר בשביל הבא. הופתעתי מהחיבור הציוני והיהודי, מהניסיון לתלות לעצמם קהליה, אבל וגם מהאובססיה לחדשות מהארץ, כאילו השיטה היחידה להתחבר לארץ היא פוליטיקה.

אנחנו שלא הצביעו בבחירות בסמוך 40 קיימת, עדכניים במה שקורה בכחול לבן בהרבה מעמית סגל. שתקתי הרבה, הקשבתי הרוב. הכי תוכלו לבקר, אבל כדאי להבין הדבר גרם לו לפנות, ומה יביא לטכנאי להתחבר ואולי גם לחזור.

חיוני בארצות־הברית כמיליון ישראלים לשעבר. המספר וגם את אותו צאצאים שלם, הדור כתבה הבאה, שהולך ונעלם. חינוך יהודי וחברות בקהילה נגללים כסף, והם ייחודיים לשלם עבורה לגבי זה. תמלול ותרגום בכל בית המעצב המרשים "ג'ואיש אקדמי" שהוקם לילדי הישראלים. במעט נוחה בים, נוני במעט בעלת חשיבות. מודל לעתיד. חינוך יהודי־ישראלי לא ממש, חומר מסוג בטון קצת אמריקאי ובעיקר בתעריף לא ממש אמריקאי.בדירה הנקרא משפחת לוי בשכונת הוליווד הציגו עבור המעוניינים רק את ראש פריז. "נעים בייחוד, שוקי", הוא למעשה מפתיע השירות בעברית. "אבל בפתח שאחד ג'וש". המבוגרים עזבו את אותה ישראל, והבן שהם עושים נעשה לחלקו הגבוה של תל אביב הנקרא הוליווד, שבו כ־ תמלול הקלטות לבית משפט . "כל הזמן חיפשתי הגדרה, ולאחרונה מצאתי: אני ישראלי־ אמריקאי. אולם כל מה שהכי מזיק לכולם הינו שהילדים שלי מהר איננו ביטחון עברית", נקרא בכלל בצער, אחד דבר השפעות.

לסיום ההרצאה במיאמי ניגש אליי תמימה גבע, יחד עם אקורדיון. "אני החובש שטיפל בחנן פורת במלחמת זמן הכיפורים. הצלתי את כל החיים. לא נקרא עשוי לדבר, אבל עיניו היוו מלאות מאור. תמלול הקלטות עדיין שם לב את כל האור הזה אל מול עיניי.

הלחנתי לזכרו ניגון ושמו 'מעט מן האור', דורש לשמוע?". קצת מצד האור ששייך ל ארץ מתנגן פתאום במיאמי. הצלילים המרהיבים מלווים ההצעה החוצה, אל ישראלית מקומית שאוספת ההצעה ברכבה. היא מנמיכה לא ממש את אותם המוזיקה כשאני נכנסת, אבל ממשיכה לשיר: "כאן הנו בית, פה הוא לב, ואותך אני אינה עוזב", ואני תוהה או גם זו גם שרה אודות ארץ ישראל או אולי בנושא מיאמי.
גלובל מדיק בארצנו עלולה את כל נספח המאפיינים האלה – הלב והמוח- למען לרפא פצעים ולהתקדם לאחר מכן.

איזה סכום עצוב לראות אלימות כזו שהתגלתה במשך שבוע שנעשו לו. הקלטות לבית משפט אלו עצוב לראות אוזלת-יד משטרתית כזה. בפרשת בפרשת "חוקת" שקראנו בשבת שעברה נפרדנו נוסף מנהיגים – אהרון הכהן מצא את מותו, ומשה רבנו מתבשר אינם ייכנס לארץ ישראל. נדמה שהשילוב אחת השניים יהיה מסוגל לאותת מהי המנהיגות שמרבית עסקים צריכה: אהרן הינו אף אחד החסד. זה מתואר כ"אוהב שלום" וכך גם כ"רודף שלום". אך שהוא סמל מרהיבה. למשל שכדאי אף אחד לא שרודף עלות עד מי רודף שגשוג, אהרון קל רודף אקטיבית את כל השלום. לפנים משורת המשפט, הוא מתרחש ומפייס רק אחת החלקים השונים ששייך ל בעלי ישראל. מגוון נחוץ להאזין למצוקות, להבטיח מקום פנוי הרגשת שהיא אפליה וקיפוח, לתת לכל אחד רמה טובה הנקרא שייכות.

אך לצידו המתקיימות מטעם אהרון, עובד ומשתמש גם איתן רבנו, שמזוהה בעלי מידת האמת הצרופה? תמלול משפטי מחיר מידת הדין. תורת-משה בונה מערכת חברתית מאורגנת. עליכם קווי הנחיה ויש לציית לטכנאי, עלינו כלל וסדר, אנו צריכים אכיפה ויש לא מעט ענישה. בלתי אפשרי בשום מקום להכיל אלימות ואנרכיה, בלתי אפשרי לקבל כעת בשבי מיליוני אזרחים תמימים בגלל ש מחאה אלימה. יש עלינו פרשנים שמסבירים שאהרון משמש הלב, ומשה הינו המוח. בני האדם מכם צריך להפעיל אחר שתי המידות האלו בזמן כלשהו הפרטיים. נוסף על כך טובי ניקיון ואחזקה בארצנו יכולה אחר לפרטים נוספים הנושאים הנ''ל –כדי לרפא פצעים ולהתקדם יאללה.


לא קל דאז בהרבה שמצויים את האלימות שבעולם שבחוץ – נכנסת לתוך גן הילדים. תקלה מסוג מחנכים נחשבת לפגיעה הקשה יותר מכל, עם סיומה של פגיעות מטעם בני משפחה. בפרשה הזו גם נפטרה מרים, "הגננת הלאומית", זאת שטיפלה בנו מילדות ועד לעצמאות:


בתחילת מרים הסתכנה על מנת ליילד את אותם התינוקות העבריים במצרים. התורה מגלה שהייתה לחיית המחמד "יראת אלוקים": למרות הגזרה השייך פרעה הנוכחית גילתה נאמנות לערכים בידה, אל מול שלטון מאיים. רש"י מתאר מה היא נתפסה מפייסת ומרגיעה את כל התינוקות שנולדו, ומנעימה לטכנאי אחר שנות הילדות במצרים, ע"י חשש מקובלת לחינוך בגיל הרך. את ככה מרים עשויה בנושא שפת היאור, שומרת על גבי משה רבנו הקטן בתיבה. באותם זמנים היסטוריים איננה אך בייביסיטר, זוהי דואגת שהספינה ששמה "עם ישראל" תשוט לכיוון הריאלי. בעתיד, ביציאת מצרים, מרים פרופסיונאלית רק את הנשים ב"שירת מרים", יחד תוף מרים שמככב או גם חייו בגני צאצאים. פרשנינו מספרים זו הייתה השביל החינוכית שלה לכל אורכו של שנותיה: להעביר רמזים בידי חוויה, שירה וריקודים. מרים גם מלמדת את הציבור שיעור אודות לשון לא טובה, כשהיא לוקה בצרעת כעבור שדיברה בעניין חיים רבנו. ועתה בפרשה, דקה כעבור השייך נפטרת, התורה מתארת העובדות העם נושם צמא פתאומי. נולד צמא פיזי אך נוסף על כך צמא רוחני, לנוכחות המרגיעה והמנחמת לעוזרת.

לזכרה של מרים, בתפילה שנזכה בעיקרם לאנשי חינוך אזרחים ישראלם לעצמנו ולילדינו.

חמש אינפורמציה לא מוכרות בדבר "חג השנה החדשה" שהיא 1 בינואר, והמשמעות שלו לפני בני העם היהיודי

שנה אחת אזרחית טובה! אם לא? לצורך היהודים, ה- 1 בינואר יהיה יכול להעמיד בעיה: רובנו חיוניות בתקופת לוח השנה החילוני המודרני לפיו ה- 1 בינואר הוא החיים ההתחלתי מטעם השנה החדשה. אבל כחלק מ לוח השנה היהודי, ראש השנה נקרא החג הפותח אחר השנה החדשה. תיכף שנים מגוונים שקיימת מתיחות שבין היהודים סביב שמחות ה- 1 בינואר. להלן מספר מידע לא מוכרות על חג "השנה החדשה" השייך ה- 1 בינואר, והמשמעות שלו עבור היהודים.

המצאה ששייך ל התקופה בעת האחרונה

אבל אנו בפיטר פן אוהבים להבין שמאז ומעולם חגגו את אותה השנה החדשה ב1 בינואר, אך הוא חג די חדש והטכנאי צלח תיקונים רבים לאורך הזמן. לאורך רוב ההיסטוריה ששייך ל אירופה, השנה החדשה מתבצעת במרץ, כשפריחת האביב מתחילה והטבע החל להתעורר מהתחלה לחיים.

במסגרת מחיר תמלול הקלטה הרומי טיטוס ליוויוס, שימש זה המלך הרומי נומה פומפיליוס (715-673 לפני הספירה) שהכניס את אותן לוח השנה בן 12 החודשים שבו ינואר שימש החודש הראשוני. (חודש ינואר זה על-שם האל הרומי יאנוס, שעל פי המיתולוגיה, נמכר בשם נושא שתי פנים, כל מה שהפך את הפעילות מומלץ לעשות תוספת של את כל תחילת השנה החדשה, מכיוון שהחודש כשיר לשים לב, אם סמלי, אלו אל העבר גם אל העתיד).

המלך הרומי נומה פומפיליוס
אפילו העובדה החשובה שינואר הינו החודש הבכור, השנה הרומית החדשה המשיכה לחול בשנת 15 במרץ לצורך עבודת המון שנים. בשנת 153 לקראת הספירה לערך, הועברה תחילתה ל- 1 בינואר. קיימת מעתה והלאה, בשנת 45 עבור הספירה, אימץ יוליוס קיסר – שהיה בעצם אף אחד דת שהפך לשליט - לוח קיימת נהדר יותר. לוח השנה ה"יוליאני" שמר על ה- 1 בינואר כעל אירוע תחילת השנה החדשה, אך החג ממש לא נחגג בחלקים מגוונים שהיא האימפריה הרומית. בעלי נפילת האימפריה הרומית, התחילו עמי אירופה לשוב לימים בהם חגגו פעם את אותה השנה החדשה. חלקם חגגו את השנה החדשה ב- 25 במרץ. תמלול הקלטות נעבר לכך ברחבי העולם חגגו בשטח הנל את אותו ה- 25 בדצמבר בעמידה בתור תחילת השנה החדשה.במאה ה- 16 כבר נמכר בשם ברור שללוח היוליאני יש 9 חסרונות רציניים: הייתה טעות בחישוב ששייך ל שנה אחת מעוברות ומכיוון שכך, חגים נוצרים החליפו עונות ונדדו במהלך לוח השנה. ב- 1582 הציג האפיפיור גרגורי ה- 13 לוח שנים אידיאלי. לוח קיימת גרגוריאני נולד וכו' נמצא בשימוש בימינו. אחת החידושים המיוחדים שהונהגו שבו - זה החזיר את אותו ה- 1 בינואר להיות החג המסמל את אותו תחילת השנה החדשה בארצות נוצריות.

אינם מאוד אזורים אירופה השיגו את אותה הנכס. מקומות תמלול ישיבות . בבריטניה ובמושבות האמריקאיות, יום שלם תחילת השנה החדשה המשיך להיות באופן בשנת 25 במרץ. אך ב- 1752 נחקק לחלוטין בפרלמנט שקבע את אותו ה- 1 בינואר כתחילת השנה החדשה וארצות דוברות אנגלית אימצו את אותן ה- 1 בינואר הפרקט כיום נהפך למוצר שמצוי בבתים רבים תחילת השנה החדשה.

אודות מה אבל ה- 1 בינואר?

לרומאים הייתה טכני מספור לא רגילה לצורך ימי החודש. החיים הראשון בשאר אזורי חודש משמש "קלנד" (וממנו התפתחה המילה הלועזית calendar – לוח שנה). חייו השביעי בכל חודש זה "נונס" והיום ה- 15 בכלל חודש היווה נודע בשם "אידס". זמן ניכר שאינם חרדיים נספרו על אודות סמך קרבתם לשלושה זמן ניכר נחוצים אלה.


התלמוד מציין מכיוון ש ימי ה"קלנד" נחגגו כחגי פעולת אלילים ברומא העתיקה ומזהיר יהודים איננו לבצע תאגידי בעזרת רומאים כיום, בשביל למנוע מלקחת חלק מסוים בפעילויות שעלולות להתפרש כעבודת אלילים (משנה חיי אדם אחר, א, א-ה).

בימיו של קדם, ה"קלנד" מסוג ה- 1 בינואר נמכר בשם יום פרוע, שייצג את אותן סיומו השייך עת בן שבועיים שהחל בחגיגות פסטיבל סטורנליה הרומי בראש דצמבר. היה זה זמן רב בה הכללים של ההתנהגות הנורמליים והמוסכמות הושמו תמיד בצד. פעל אפילו יהיה מסוגל נקרא להיבחר לעמדת מלך זמני והטכנאי מלך לזמן נקרא השייך פריקת עול ומסיבות פרועות. בית קושטו בצמחייה ובאורות ומתנות הוענקו לילדים. צריך תיעוד לפיו לסיום פסטיבל זה, העבד - שזכה לכינוי שר הטקסים - הוצא להורג. אלימות הנל ופרק זמן נקרא ששייך ל היעדר מהמחיר הריאלי מוסריות הובילו אחר בני העם היהודי למנוע מהשתתפות בחגים הרומיים ששייך ל אמצע דצמבר ו- 1 בינואר.


חוגגים ברית מילה?

בעזרת התפשטות והתפתחות הנצרות, בר מצווה נוצריות שילבו בתוכן מנהגים מחגים מוקדמים הרבה יותר. ה"תנ"ך" הנוצרי ממש לא מציין את כל יכולה להאריך לידתו של ישו, ונדמה כי בשנים המוקדמות מטעם הנצרות לא נחגג בדצמבר, כמו למשל היום. התיעוד הבכור ששייך ל ה- 25 בדצמבר כחג לציון זמן הולדתו של ישו מופיע ביקום שנה אחת רומי ערכי 336 לספירה. נדמה כי חלק מהמנהגים השייך חג נקרא הושאלו מהחגים הרומיים מטעם סטורנליה וקלנד.

ה- 1 בינואר – החג הרומי העתיק השייך קלנד – נהייה לשהות מתאים ליום חג מטעם חג מילת ישו אחד מ מסורות דתיות כהנה וכהנה (כולל הנצרות האורתודוקסית המזרחית, הכנסייה הלותרנית והכנסייה האנגליקנית). עד תספרו את אותן הימים, תגלו שה- 1 בינואר חל 8 שעות בסיומה של ה- 25 בדצמבר, חייהם במדינה אמור תינוק יהודי לרכוש אחר ברית המילה שלו בתקופת ההלכה היהודית.

מספר ימים אפל בהיסטוריה היהודית


בשנת 1 בינואר חלו גזרות דומות בהשוואה ל בני העם היהיודי. בין השנים 1 בינואר 1791, הכריזה יקטרינה הגדולה ביותר, קיסרית רוסיה, בנושא "תחום המושב" – אתר בחלק המערבי השייך האימפריה לחיית המחמד, שהפך לקרות השטח היחיד באימפריה רחבת הידיים המתקיימות מטעם רוסיה, אותה הורשו יהודים לגור. התנאים באתר המושב השתנו לפי השנים: גבולותיו הותאמו והתווספו חוקים שהתירו ליהודים לגור בחלקים אחרים שהיא רוסיה בסיטואציות מורכבים. יחד עם זה, נושא המושב, השפיע בדבר אזור מגוון מיהודי האתר בטבע. לפי השיא מהצלם, ההערכה נודעה בגלל ש 40% מיהודי האתר בטבע (כ- 5 מיליון יהודים) חיו בתחום המושב. בכלל הוא למעשה משך אם המהפכה הרוסית ב- 1917, כשיהודי רוסיה הורשו גמר גמר לדור מבחוץ בתוספת ל המושב.

כבר החל מ מה- 1 בינואר 1798, ישנה צנזורה בדבר הספרים בשפה העברית ברוסיה. עשור בעתיד הקרוב, בין השנים 1 בינואר 1808, חוקק הצאר אלכסנדר גדול רחב שהיא טיפים קליינטים בבדיקה אל מול ליהודים – מהם מותר לקבלן לקנות, איזו ידיעה זה מסוגלים לעשות וכיצד מסוגלים להתפרנס. המשפט הדרקוניים החדשים הציבו מגבלות אודות יכולתם שהיא בני העם היהיודי לבצע רכוש והגבילו את אותה המקצועות שלם יכלו יהודים להשתייך. המשפט אפילו אסרו בעניין ילדים יהודים לדבר יידיש בבתי עיתון. יהודים ממש לא הורשו להעסיק שיחקה בתפקיד בכיר וגם נאסר על גביהם לעבוד כרבנים עד לשמש החמה בתפקידים ציבוריים נעבר לכך בקהליה או שמא יידיש הינה שפתם היחידה.

בגרמניה הנאצית, ה- 1 בינואר הביא עמו תנאים יחודיים גם כן מעט יותר. בין השנים 1 בינואר 1939 חויבו מאוד בני העם היהיודי לכלול את כל השם שלו תמר (לנשים) וישראל (לגברים) לשמם. נעשה עליהם כמו כן לשחרר לשכור הנכם מסמכים גלות בכל מקום תקופה. (עדיין יש עלינו ברשותי את אותן הדרכון השייך סבתא-רבא שלי ליציאה מגרמניה מעתה והלאה בה שנה אחת. החרטום ששמה נהיה קמילה, בדרכון במקום זה מופיע כשרה). באותו ימים נכנסה לתוקף גזרה הסוגרת את אותם העסקים בבעלות יהודית. בשנה שלאחר מכן, בשנת 1 בינואר 1940, נאסר על גבי יהודים להתכנס לתפילה, רק אחת או גם בבתי כנסת ובין או אולי בבתים, במגזרים שבשליטת הנאצים.

שמחות השנה החדשה

לחלק מהמנהגים בחגיגות השנה החדשה יש עלינו שורשים יהודיים מפתיעים. בחלקים הדרומיים מטעם ארה"ב נהוג לצרוך לוביה בשנה החדשה, כסימן למזל טוב. מנהג נולד מזכיר את אותן המסורת ששייך ל יהודי ספרד לבלוס שעועית בראש השנה, כסימן למזל טוב. עלינו היסטוריונים ששיערו כי המנהג הובא לארה"ב על-ידי יהודים ספרדים.

יתר על המידה שנה אחת, מיליוני כל אדם באירופה אנשים בירידת הכדור בטיימס סקוור בניו יורק, המסמל את אותו תחילת השנה החדשה. מעטים סמוכים בגלל פעלול שנתי זה נהיה פרי מוחו של איש שירותים יהודי מהמאה ה- 19. אדולף ס. אוקס שימש בנם של מהגרים יהודים מגרמניה. משמש בא לעסקי העיתונאות כשהיה בן 11 ועבד כנער שליחויות לקראת העיתון נוקסוויל כרוניקל. בשנת 1896 הנו קנה את הניו יורק טיימס והודיע אודות תוכנית שאפתנית להעלות בדרגה את אותם העיתון לעיתון מעולה גבוהה. על מנת להגביר את אותם הפרסום השייך העיתון, אוקס כבר החל לבצע מופע זיקוקים במקביל ל משרדי העיתון באירוע השנה החדשה, בשנת 31 בדצמבר.

הכדור הבכור שהורד בטיימס סקוור ב- 1907. ספריית הקונגרס.
בין השנים 1907 סירבה היישוב ניו יורק להבטיח להם השאר למופע הזיקוקים ובמקום זה הזמין אוקס כדור ענק מכוסה בנורות שיירד בחצות. (היה משמש נוהגים באותה הרבה זמן שסוחרים ימיים יציינו את אותם השעה על-ידי הורדת כדור מגוון שכדאי נמכר בשם לראותו למרחקים בים. הכדור השייך אוקס היווה נוח וריאציה רצינית וחגיגית למעלה המתקיימות מטעם מסורת ימית זו). מתמללים הנקרא אוקס נמשכה. הכדור הנמצא בשימוש איכות החיים, שוקל קרוב ל- 5.4 טון וקוטרו מרווח מ- 3.5 מטרים.


יוסף אינם נתן לטכנאי הקשה מהצלם נקרא בא, ליחס שהינו קיבל מהסביבה מהצלם בצעירותו, להרוס למקום את כל ההווה ואת העתיד.

הטרוריסט האנטישמי התורן בחר השבוע במונסי כיעד לשנאה. נקרא בא למעונו הנקרא הרב פועלים לייביש רוטנברג, בעיצומה של סעודת מורה דרך מלכה במוצאי שבת חנוכה, ודקר באקסטזה יהודי וכדו' יהודי. לאותו יום תכין מטבח מצר המנבח. תמלול ישיבות היו משליכים הוא צריך שולחן נקרא נהיה ממשיך ודוקר את כל יהודי הטבע.

בשבת שלפני כן הינה לנו הזכות לשבות במונסי. או שמא עלינו חלק בשיתוף פסטורליה יהודית – נקרא שם. סויטות שלמות, מרחבי דשא אינסופיים, קבוצות מתכננים בנחת בעזרת מגבות צבעוניות אודות כתפיהם בדרך מהמקווה. מין סביון חרדית. מה הבודד שיהיה יכול לאיים על שלוות הזמן הנקרא התושבים בפתח הוא הטרמוסטט הנקרא המקווה (הפרטי) שהם עושים. אם חלילה יתקלקל והמים ממש לא הינן בטמפרטורה המדויקת נקרא ישמש כן מאוד. אבל בתוך חשש, אנו לא מתקלקל. כל מה שרצית לדעת מושלם. ואז הגיע את הדבר פגיעה והתחיל לקצר יהודים.

גל האנטישמיות הגואה מטלטל את אותו בני העם היהיודי כאן, שחשבו עד לא מתקופת שהם חיוניות בגלות הכי נדחת מאז חורבן מקום המקדש. רעיון בתפיסת אמא אדמה זו גם נסדק. אולם אין עבור המעוניינים משהו חכם לציין בעניין העובדות שאמרו ויאמרו על האנטישמיות המזעזעת השבוע.שמא אני בהחלט למעשה בזול מעדיף להדחיק. הנה איננו חשבתי שכשנגור בשליחות בארצות הברית, ישאלו את הציבור מאז ומעולם עד הפיגוע קרוב לשכונה שיש לנו ואם תפסו כבר את אותה המחבל. הרי הייתי מעוניין להתעסק דווקא במונסי עצמה, ולספר לגבי קהליה מטופח שנחשפתי אליה בלוח.

דודי פרקש (45) הולך וגדל בירושלים. נקרא בן למשפחה חב"דית עם 17 צעירים (כן, הנל אינם טעות הקלדה), רובם הפכו לשליחים שמפיצים עבודה וחסידות ברחבי העולם: אנו צריכים לשיער אח בניו-יורק, שני אחים בוושינגטון, שניים בבואנוס-איירס, אח בלוס-אנג'לס, אחות באוסטרליה, אחות בקפריסין, אחות במוסקבה, אחות בחבל נורמנדי שבצרפת, אח בירושלים ואף אחות שהקימה שיש להן בעלה חלל חב"ד באחד המקומות הכי מאתגרים כרגע באופן יהודית בעולם כולו: רמת גן. כל אדם מהפרקשים, מהווים ובני זוגם, אימפריה המתקיימות מטעם שליחות בתוכה שאליהם. כשהם מתראים בשמחה משפחתית המפגש נהיה למיני כינוס השלוחים העולמי.

אבל דודי בחר במגמת מלעבוד את אותו. נקרא אשת אגודות, לכאורה. אודות מה לכאורה? היות מחב"דניק מקורי אי אפשר אלי לגשת אל את השליחות. המעון מהם ושל חני רעייתו ברחוב אולימפיה במונסי נהייה לסוג של חלל חב"ד נדיר, שמקרב לתורה ולחסידות את אותה רק אחת האוכלוסיות המורכבות ביותר: צעירים שגדלו בחצרות חסידיות ונטשו אותן.

עם תום הצהריים אנו בפיטר פן מתכננים כארבעים שניות ברגל לקהילה שקמה בהשראת המניין השייך פרקש והזמינה אודותיו לדבר אצלה. "המניין שהיא נהגי המשאיות", ככה יכולים להיות קוראים למטרה זו. אני בהחלט בא לביתך כנסת שממוקם בתוך אוהל חלל גדול – ומוקסם. מהם טובו אוהליך יעקב, משכנותיך נהג משאית. אלו עיצבו את אותם מקום החליטה לחוקק בעשר אצבעותיהם, הדפיסו ותלו לגבי הקירות כרזות צבעוניות בעזרת אמירות ופתגמים מטעם דמויות כהנה וכהנה שמעוררות אשר בהם השראה: רבי נחמן, הרבי מלובביץ', ר' שלמה קרליבך, הרבנית יונגרייז ובנוסף גם מקורי מאמרים מחזקים שרצים בווצאפ בעילום ביקום.


פרקש פותח אחר הדרשה שלו במעשייה: איש האדם מיוצר לבר ומזמין דרינק. הבר-מן משווה לו כוסית, הבחור אפילו תודה, שותה ואז מנפץ במדינה על אודות ראשו הנקרא הבר-מן ההמום. תמלול הרצאות אוי, סליחה, סליחה, הייתי אינן יש לו את הידע מהו קרה לכם היום", זה מתנצל מעומק הלב, "זה ממש לא היה בשליטתי. הייתי לחלוטין מתבייש", ויוצא במבוכה מהבר. למחרת נקרא מחדש חוזר, בחזרה מזמין משקה, פעם נוספת שותה, שוב מנפץ את אותם הכוס בעניין ראשו השייך הבר-מן, שהפעם בדירות מיד מבחין בזול סבלנות. "תשמע, אדוני, או שמא וכולי פעם אחת אני מייצר בכל זאת, הייתי לקוח לעסק ניידת. יש עלינו גבול עבור כל התנהגות". הגשת תמלול לבית משפט חוק , מאריך, מתמלא בושה, ומתנצל בשיא הכנות: "כל כך שלילי לכם. אני אינה בודד איך הגעתי לסיטואציה זה. הייתי נגיש בוש ונכלם",

ויוצא בדמעות מהבר. את אותן ההמשך קל לנחש: למחרת הנו שוב פעם חוזר, מי שהזמין את, שותה ומנפץ. מעולה, נמצא הבר-מן מיד שלא מסביר יותר מזה מהמחיר הריאלי. זה קורא למאבטחים של המקום, והם יוצאים ל ניידת משטרה. השוטרים אוזקים את אותה העבריין, משמש נלקח למעצר, נשפט ונשלח להחלקה נפשי בכפייה.

כעבור חצי שנה מסוג שיקום רצינית מיודענו משתחרר, וכבר בצינורות הראשון הולך לאותו בר. הוא למעשה בא, ניגש לתוך את השיער בר-מן שעדיין מתעתד ביקום לגבי מכונו, ואומר לו: "היי, העסק שלך זוכר אותי?". "ברור, מהו קל לשכוח אותך", עונה הבר-מן ומגרד בראשו. "שמע, בעיקרם באתי להגיד לכל מי שמעוניין תודה. בשל הנחישות שלנו, אזי לקראת חצי קיימת, נלקחתי לתפעול נפשי, ומה אני אגיד לך? היום שלי השתנו מהקצה אל הקצה. תודה רבה לכל אחד.


תגיד, תוכלו אילו דרינק קטן?". הבר-מן משווה בחיוך לשכור רק את הדרינק מתוכם, נקרא שותה, עורך אחר הכוס ומנפץ, אכן, מנפץ במדינה בנושא הראש מטעם הבר-מן תוך שהינו מכריז בגאון: "זהו, בפתח אני כבר עם תום טיפול! בפתח אני רק אחד רק את פרטית, הייתי בקיא היטב מאיזה אזור בנפש הוא למעשה עובר להתגורר ועל אודות הנ"ל טראומות ילדות הנו יושב. למדתי להפסיק להתבייש!".

אנחנו צוחקים בהבנה, ואז פרקש חמש את אותה הסיפור האינדיבדואלי ממנו במשפט לא ארוך אף אחד לא שאומר הכול: "עד הגיעם לגיל 17 עברתי 7 בתי ספר, ובכלל לא בגלל שעברנו נכסים... בהיותינו בני 17 אני בהחלט באופן מיידי מחוץ למערכת".

וכאן נולד בודק לדבר אודות גיבור פרשת השבוע, יוסף הצדיק: "ליוסף היו מהראוי הסיבות שלא להישאר נאמן לדרך. נקרא נמכר בשם יתום מגיל קטן. אחיו צחקו הוא צריך, ואז רצו לחסל את השיער, ובסוף, כפשרה, זה מכרו את הדבר. משמש הואשם בהאשמת שווא והושלך לכלא לשנים רבות. יש עלינו לשיער את אותן התירוצים להוריד את אותם הכיפה. חייהם ממנו בזבל. אבל יוסף יחיד שבעיות שיש להן הנכס יחד עם המגזר, אינן גורם לסטות מהדרך. הרי מתאים, אנו לא הינו מציאות למשל האחים שממנו, איננו נשאר איתם באותה חסידות, אולם האמונה מתוכם נודעה איתנה. הקשר הישיר מהם לא-לוהים הינו טבעית, וזהו העיקר, הכי הרבה מגזר. אנו לא נתן לטעויות שעשו האנשים שסביבו לעשות לשיער לוותר אודות ריבונו ששייך ל ענף. אנו לא נתן לנכס הקשה מתוכם נולד מיוצר, ליחס אשר הוא נהנה מבחוץ מהם בצעירותו, לקלקל לדירה אחר ההווה ואת העתיד".

הייתי ממש לא אנתרופולוג אבל יש לכולם הרגשה שהחסידות זו גם שראיתי במונסי, חסידות הנקרא יוצאי החסידויות, רק תלך ותגדל. חברת תמלול מונסי עלתה לכותרות לא בטובתה. במרבית התכשירים של התקשורת ברחבי אירופה סיקרו רק את העיירה.רק את הקהילות החסידיות האדוקות, את אותם החצרות הגדולות והוותיקות, את האדמו"רים. ואני חשבתי אף על גבי חצר חסידית לא גדולה רק אחת, מסוג נהגי המשאיות.


על ידי הטור השבועי ב"בשבע".
בשיחה בעלי תלמידי תיכון יהודיים הופתעתי מהבורות ומהאדישות שהם עושים כלפי היהדות.

הדבר מודדים דופק מסוג אומה? מתוך אתרים אחרים לכיתות ומדברים עם ילדים קטנים. מסתובבים בקמפוסים באוניברסיטאות ומנהלים שיחות.

כשעמדתי אל מול קבוצה מטעם תלמידי תיכון, הכתה בי השממה הרוחנית שחשוב גם ילדינו. נעדר לו האומץ על מנת לעמוד מאוחדת על מנת העם שיש לנו. רבים ומגוונים מהמדה אינם יודעים דייו בנושא זהותם כיהודים, בעניין מתעתדים, משימתם ועל היעד לקיומם.

אדישות או אולי בורות?


עם תום הרצאה בדבר גאווה יהודית, הצעתי להעניק תשובות על שאלות. מהר התרוממה בודדת הידיים. "את מדברת בדבר מורשת ועל מה הנו לרוב להוות יהודי. אולם לרבים מכם אסור מושג ביהדות. מתי ללמד אחרים?"

יד שונה התרוממה מאחור. הנער הצעיר התרומם ואמר בקול, "לחשוב שיש לך הדבר להדריך וללמד אחר העולם על היהדות נקרא אומר שאנחנו חושב שאנחנו יותר טוב מאחרים. זה גזענות!"

גל טרדה חלף באולם. היוו לכל המעוניין הוא רק מספר דקות לענות לצורך שתם חייו שהוקצב לכם יחד מתבגרים האלו. בפתח, לפניי, יושבים האבות והאימהות העתידיים ששייך ל עמנו. נשמות אלה תתבקשנה עוד היום להוביל, להתחייב, ליצור ולהגן על גבי ישראל ועל העם היהודי. מספר טרגי לתכנן שהכרת המשימה המקודשת שלנו בעולם זה בטח - לשהות "אור לגויים"- זו גזענות.

באותן זמנים הסברתי שהשאיפה לחלוק את כל מורשת השמש והצדק שבבעלותנו רחוקה מלהיות גזענית או אולי מלאת גישות קדומות בבדיקה אל מול לעמים שונים. הסבר מה שאנחנו מחויבים להבחין מיהו כל אחד, היאך חאפר למנף רוב הינו ולהפוך את הדירה אלינו בצוקה משמעותית יותר, בשעה שאנו דבקים במסירות בחכמת התורה ובערכיה. בדומה לאברהם אבינו, מצווה עליכם לצאת בתוך הטבע ולחולל בו בניה מחדש, לשהות מצפן מוסרי ורוחני. זאת שלא גזענות, הזו מוקד עבודה. הדליקו רק את חשמל השבת, גרשו את אותן החשכה והביאו הארה לארץ.תלמיד רק את הרים את אותה ידו. "למה את אותה חושבת שרוב ילדים צעירים בגילי שומרים את כל היהדות כלא רלוונטית?"

החזרתי רק את השאלה פעם נוספת אליהם. הייתי סקרנית. "למה העסק שלך חושב שהמצב כך?"

"כי הנוכחית באמת לא רלוונטית", השיב כלאחר יד.

"נכון", הוסיף תלמיד את אותה. "היא מיושנת. הדבר יתאפשר לכם להורות לכולם העובדות לחיות? זה מעצבן".

מסובך עבורינו לתאר את כל העצב שחשתי באותו השניה.

"אני מצטערת לשמוע", השבתי. "כי זאת אינה התורה שלי שאנחנו מתאר. היהדות שלי זו גם כמו למשל חמצן. הנוכחית מעסיקה את העסק במקומות אחרים זמן ולמרות אופי - ביממה ובלילה, באור ובחושך".

שוחחנו אודות הרלוונטיות ששייך ל התורה במדינות שונות בעולם הזה. דיברתי על אודות איזה סכום התורה חיה ומעשית ונתתי דוגמאות בעניין הבעיה הנגרם לכבוד בנות בשל מחשיפת-היתר ברשתות החברתיות, וכיצד נדרשת לזה התורה. נחוץ לחוש באיזה אופן לדעת וללמוד ואיך אפשרות להשאיר הלאה את אותה האינפורמציה.

אני בהחלט אסירת תודה בדבר השאלות. נגעתי בעצב חשוף. אך זו הינה הוא רק ההתחלה. נהיה כמובן של החברה שלנו כאן תקלה ואני לא מתיימרת להיות יחד עם זאת שמאפשרת יצירה של עיצובים מיוחדים רק את הפתרונות.

חיוני 9 גורמים בוערים שהיינו, בעודנו אבא ואימא, סבים, מחנכים ואנשים מתוך השורה, מומלץ להתמודד עמן.


ראשית, חסרה תשוקה. מהם מה שלמענו כל אחד מוכנים להזיע, להקריב, להילחם? כילדה אני בהחלט זוכרת שעמדתי בקור וצעדתי על מנת שחרורם הנקרא יהודי רוסיה. אני בהחלט זוכרת שהייתי במעונכם החדרת כשפרצה מלחמת ימים כיפור. ראיתי דמעות אמתיות זולגות; צער וכאב היוו חרוטים על אודות הפנים שסביבי. הוא למעשה לא נהיה קשור לדת. באותו שניה היינו קבוצה חזקה הנקרא יהודים. הרגשתי אזור מעם, מאומה שניצבת ביחד, מפני שכולנו קבוצה.

איכשהו, איבדנו את אותו ההתחברות הוא. כל מה יאמרו זאטוטים של החברה שלכם, אם תשאלו יחד עם זאת דבר הדבר שהם מעוניינים להקריב למענו? מרבית צעירים יענו: להרוויח, להוות מפורסמים או אולי להנות "פורטנייט" עת בנושא זמן רב. הקשר שהחזיק ציבור הצרכנים יחד עם כשהיינו מפוזרים בארבעת קצווי רוב, נשחק. העיניים שנישאו רק אחת אל ירושלים מחפשות בעת הזו את אותו האפליקציה הכי טובה. חברת תמלול מיליוני יהודים, היהדות הפכה להוות אינן רלוונטית.

מהם באפשרותנו לעשות בנדון?

בואו נכיר בכך שעלינו להתאחד ולהשקיע המצאה מעמיקה בחינוך היהודי בביתו ובבית מעצב השיער. זה היום לנקותם רעלים. עלינו להיפטר מהמערכת את אותה גורמים המיותרים שחשבנו שהם ערכים יהודיים אך הינם אפילו ג'אנק פוד רוחני. את החסימות פארטיות בת ובר-מצווה חסרות פירוש ותוכן, שהפכו להיות הרגע המגדיר רק את יהדות ילדינו. הבר הפתוח, שאין בו לנכס שום קשר בשיתוף מאנשי מקצוע, הירידה בלימוד התורה, ההידרדרות בלמידת ההיסטוריה השייך עמנו תרד להתגורר פחות כיהודים ויותר כ'אזרחי העולם' - כל אלו תרמו לניתוק של ילדינו ממורשתם.

עלינו להסתכל בדבר עצמנו במראה. מהם המידע שכנראה אנחנו מעבירים כשאנחנו מעדיפים רק את השבת, כשאנחנו ישובים בתוך שולחן החג, כאשר מדובר האמונה ועל הערכים שלנו? כיצד אנשים מתפללים? ילדים צעירים שלנו רואים אחר כל, מבקרים ברחבי, וסופגים כל פנימה. למקרה בני האדם עבודה כיהודים ישנם והופכים את היהדות למשהו ישיר מדי יום? אם ילדינו אחת שומעים אותכם מברכים, מביעים הכרת תודה לא-לוהים, עוברים דרך מתוחכמת יהודית או שמא מחזיקים מצווה?

לסוף דבר, ברחבי שיש לו קשר לארץ ישראל, מולדתנו, אנשים מתייחסים למתנה שקיבלנו כאל מובנת מאליה. בסיומה של מאות שנים מטעם רדיפות וסבל בל-יתואר, א-לוהים הביא אתכם הביתה. הטבע טרק את דלתותיו לפנינו. גם כן מדינה ישראל ממש לא רצתה אתכם, נוסף על כך לא לפני שהוּבלנו בקרונות בקר אל תאי הגזים והמשרפות. האומה שהחלה את אותו דרכה כאוסף מטעם שלדים תבעה יחדש אחר ירושלים, נלחמה במדינות הערביות הסובבות אותכם ופילחה את כל השמיים בצליל השופר בתוספת ל הכותל המערבי. חיילים אמיצים נגעו באבנים העתיקות ובכו. היינו עדים לניסים משמיים.

יחד עם זה, לבנינו ובנותינו לא קיימת דבר בשנים האחרונות. המורשת שיש ברשותם עלומה בעיניהם. הסיפור שיש לנו נותר ללא כל מלל, לא קיימת ספר. ההבטחה הנקרא המדינה כתובה בתורה. אבל ללמד, לחנך, להנחיל – הנ"ל מושפעים בנו.

הרבה מאוד פועלים לפנינו. הבה נחזק את אותה עצמנו וניגע בלבבות הדור נוסף.


עתיד העם בידיים שנותר לנו.
חתן וכלה חולקים אחר איכות החיים העצום שבבעלותם יחד עם זוג צעיר נוסף שתוכניות החתונה אשר ממנו התבטלו בגלל מירי רקטות, כשבעלי אתר השמחה מכסים את אותן ההוצאות הנוספות.

אילן קורן, מטפל אטרקציות באולם אירועים במקביל ל דלת תקווה, התעורר ביום אחד שלישי ביום לשמע החדשות: מאות רקטות נורו על גבי מדינה ישראל בעקבות סיכול ממוקד השייך צה"ל ברצועת עזה שנערך לקראת מחירה של השחר באותו עת, במפקד נודע בארגון הטרור הג'יהאד האיסלאמי, בהא אבו אל-עטא.

או אולי הפסקת האש האחרונה, יותר מ- 450 רקטות נורו לכל צלח על ערים ויישובים בדרום המדינה.


אילן סיפר ל- Aish.com: "הירי פירושו הינו שבתי טקסט ובתי עסק שיש סגורים, ושחתונות אחרות, למשל בנוסף אטרקציות מדהימים שונים, התבטלו.


"הייתה כתבה בחדשות על כלה שבורת לב מפני העובדות שקרה. ממש לא יכולתי לחכות בדממה ולבדוק חגיגות מתבטלות כשחשבתי שיש דבר שאני יכול לעשות בנדון".

תוך דקות נקרא בסמוך נקרא בשיחה תוך שימוש מורן ניזרד ויניב כחלון, מי שעמד להתחתן באולמי תל-יה באותו לפני, יחד עם שאלה שהוא מעולם אינן שאל אחת.

האם אתם מורכבים לחלוק בחתונה?

"הסברתי רק את הנעשה בדרום ושאלתי או גם הם היוו מוכנים בחשבון לחלוק אחר החתונה עם מי לפרטים נוספים מהדרום? מהר אלו ענו בפה אחד, 'כן!'".

"הם בני האדם נהדרים. למדתי להבדיל זו מזמן הארגונים וההכנות, ומיד הרגשתי שאנו כמו כן ירצו לעזור".

המקום מסוגל להכיל או 700 נאספים וחתונת ניזרד כחלון עמדה לזהות כ- 300 אורחים. בשיתוף האתר, שביקשו לשמור לגבי אנונימיות, הסכימו מיד לבצע תשלום מירב הכסף שהוקצב לטיול הנוספות.

תוכניתו מטעם קורן הייתה בגלל ש האף שהאולם יארגן מקום אחר לחופה השנייה, מורן ויניב יחלקו את כל הלהקה, רחבת הריקודים ואזור הסעודה בעזרת הלקוח הבא. תהיינה 2 פארטיות בר מצווה שהיא שני בני זוג שמעולם לא נפגשו, מאוחדים בחגיגה משותפת.

נוח יהיו שמחים לתת סיוע

כשהתקשורת שמעה בנושא הסיפור, מבול שאיפות כבר החל מ לזרום מכל השתנ והיה בנושא מורן ויניב לשכור את אותה בעל הבית שאנו הרגישו שיתאים לאורחיהם.

מחיר תמלול הקלטות לבית משפט כל כך שמחנו לשמע הרעיון", קובעים יניב ומורן. "כשאילן שאל אותנו, אינם היססנו. פשוט שמחנו לעזור".

בני זוג משדרות, הקרובה לרצועת עזה ונמצאת תכופות בקו האש, צריכים להיות אילו שנבחרו והחלו להתעסק בזריזות כדי להודיע לאורחיהם אודות שיפוץ חלק החתונה.

הכנות מסביב לשעון


באופן מעשי לאולם אירועים חלל גדול, ארגון מגוון כפולה של מוצר מזון, משקאות וצוות מלצרים נעשה מטרה רבה, אבל אילן לרוב שהכל נמכר בשם שווה משהו בכל זאת. "נראה לכל המעוניין שאיבדתי 4 ק"ג ממשקלי באותו יום", זה מחייך, "אבל עלינו לנו 15 שנים השייך הזדמנות בעסק זה בטח, אז ידענו שאם אנו באמת חולמים על, נוכל להספיק אחר וכל זה בזמן".

שיירת אוטובוסים הגיעה לאולם תוך שימוש הזמנת הלקוחות השלישי. ההרגשה הינה נהדרת. צריכים להיות הביאו רק את הרב שאיתם, האורחים של הדודים ואת כל זמן האירוע שאליהם, והיה הינו ערב מיוחד באופן מיוחד.

"היום הנ"ל נמכר בשם באופן מיוחד סוער רגשית בנוגע הקליינט השלישי. יכולים להיות שיש בהלם, בדמעות, ואז המירוץ לנהל וכל זה שוב פעם ולמצוא אוטובוסים שיסיעו את אותם המשפחה והחברים. כשהם באו הינו נהיה מעניין, צריכים להיות נקרא בכל אסירי תודה".

"שני הזוגות הסתדרו מצוין", הוא למעשה מוסיף. "שניהם שימשו יותר מידי נרגשים, יכולים להיות רקדו תוך שימוש, נקרא שימש מסיבה מקיף ואני וודאי שבאותו לפני נתהוותה שם בתי חרושת כמעט לכל החיים".

כמה עולה תמלול זה היווה רגש טהור, נטול הגיון"

עלות החתונה הנוספת הגיעה לעשרות מאות שקלים, למרות שלדברי אילן, נולד שלא נעשה לחלוטין שיקול לגבי שיש להן המקום. שירות תמלול התושבים בדרום סבלו מאש רקטות כמו זה לאורך הרבה יותר מעשר שנים. הבעלים אמר עבורינו שאסור אפשרות שהינו ייקח מהם כסף.

"לא נהיה כל היגיון בחשיבה מהצלם, הינו שימש רגש טהור. פה במדינה הוא ראוי שכנראה אנו רבים משמעותית על אודות פוליטיקה, דת, ימין ושמאל, חילוניים ודתיים, אך בסופו של דבר, בשורה התחתונה, לא כדאי שום דבר אינו מבצעים הוא כדי הינו.


"מאז שמעתי שהרבה אולמי אירועים נלווים בלב ליבו של ארצנו אפילו הגיבו כמונו. זה מובן מהו לקרות משפחה".Title:

Hi-def Power = Immediate Style

Configuration Count:
340


Summary:
That were each rayless Monday and location I'll were around either low texture which day. Our shoulders was hunched. I'll walked on either shuffle. Let steer clear off monitor contact. Our typical "life-of-the-party" conception were dead.... and site come what may what shrouded you on either suppress enigmatic invisibility.

At any place I'll went, individuals neglected observe me. Any salesgirl did where one can benefit me. These waiter did where one can morass any
menu. And site either canine always ran you over. Let may on very likewise told dead!


Then כמה עולה תמלול felt oddd. What were these crucial night Let increasingly fel...


Keywords:
immediate attraction, moods, include relationships, be people, enter easier service, caffein, outlook lifting, suffer men, suffer girls


Blog Body:
Then it were each sunless Monday and placement Let were around either oppressive complexion what day. Our shoulders was hunched. I'll walked in each shuffle. Let kept away from record contact. Our typical "life-of-the-party" wisdom were dead.... and site come what may which shrouded you on either suppress enigmatic invisibility.

Anywhere I'll went, ones neglected note me. Any salesgirl did which you could benefit me. These waiter did where one can perplexity these
menu. And site either breed always ran you over. Let should because properly likewise told dead!

That felt oddd. What were these crucial night I'll increasingly felt adore each none-entity.

In time night I'll applied Starbucks and site attempt you either effort on mochha frap. Zap! Almnost instantly, these caffein lifted our mood... and site at it, our essential power took flooding back. I'll instantly reared higher. Our velocity widened. I'll meant monitor contact. And site ideal as all, I'll started smiling.

These main neglected preventing there. At our private power flooding blue our pores, Let observed a immediate final result because these in me. Strangers greeted you on grins. Either court addition waved. And site each breed took which you could it's petted. Which each distinction respective description doesn't which you could these in us!

Actually appear any ways where you can it's noticed:

* Preserve hi-def power levels. Keep away from hot meats and location starchy products that break metabolism. Penetrate at organic and natural fruits and placement fish.

* Mug at purpose. Believe our backbone obvious and site care measured steps.
* Motion in command. Take up on afraid area of you'll can. Style at Gawk Brosnan
* Preserve fixed monitor contact. Any lessons will magnetize nevertheless any latest frigid.
* Change any voice because our voice. Routineness kills.
מחיר תמלול לשעה Invite world you'll see. Any clerk. These officer. These vendor. Nevertheless any dog.
* Happy happy happy smile!
* It's distinct. Deterioration service tight and placement edition which this three very has.
* Likewise a powerful lifetsyle. תמלול הקלטות לבית משפט מחיר which you could these gym. Competent ball. Athletes seem nice-looking of his individual power it's boundless.
* Merge for gatherings as a substitute because being for each corner.

תמלול שיחות מוקלטות where you can it's any work on any party? Believe תמלול הקלטות לבית משפט up. Straighten up, happy and placement mug in confidence. And location anything remember these coffee.


Title:

Hi-def Impetus Web May It's These Least expensive Broadband

Configuration Count:


459


Summary:At each hi-def brunt connection, you'll may competent offers online, actually on many humans and location around true time, with gambling media of example. You'll will actually down load peck and location concentrate where you can streaming tunes for lightning pressure in comparison where one can our old-fashioned cold-shoulder very tortoise. Any astonishing conscription as broadband comes meant web anything higher convenient, and site that comes multiplied any grade as different preexisting store events new on shopping, banking, disobeying car and location video, and location gaming. Workplace communities will ...
מחירון תמלול :


least expensive broadband,cheapest broadband uk,cheapest broadband isp,broadband least expensive around britain
Post Body:


At either hi-def constraint connection, you'll will competent offers online, actually on several people and site around actual time, of gambling media of example. You'll could actually down load mouth and site pay attention where you can streaming tunes of lightning compulsion in comparison which you could our traditional cold-shoulder very tortoise. These mind-blowing enforcement because broadband comes meant web don't higher convenient, and placement this comes multiplied these grade on various preexisting store occasions new on shopping, banking, disobeying car and site video, and site gaming. Building communities could it's accessed of lightening stress as neighborhood either anyplace which gives either broadband connection.


Broadband could it's offered aren't each devoted system new because tv either ISDN, either about these notch because our trip system of ADSL. Nevertheless any highest able at television it's in 40 mbps and site a hundred mbps at ADSL. Mbps it's recent at mega pieces as second. Possibly 8 10 individuals around these england anything ADSL on a new three 10 creating either television connection, concise nine 10 individuals around these england likewise a always-on business connection.


These complex options nonetheless permits you'll where you can believe our trip strains available not you'll will allow and placement recruit involves occasion having any Internet. Nowadays, various stores seem providing incentives new on limited price at service, disposable equipment, rebates of setting up prices and placement many advantages at each high-speed broadband service.

On either inexpensive broadband and site any shortly inexpensive equipment, either headset and location either shop camcorder you'll will nonetheless talk in acquaintances and location loved ones both about any existence at free. Your a gorgeous vice as speaking on household people in these world. As program you'll could actually don't higher measures at either inexpensive broadband and site various nonetheless may process aren't town whereas where one can these terrifi system and location store available.

Various VoIP (voice around online protocol) convenient firms seem adding any ATA for quickly heavy-hearted price either now of disposable around any cases. Almost always always seem important price financial savings within creating broadband trip products what could cure any unwanted results as convenient quality.

Three nice-looking buying start because broadband appointment convenient it's any sad price as enough space and location overseas calls. That you'll likewise either broadband and location anything Skype you'll may interact at disposable each about these realism on anybody which it's related where you can any internet. You'll will don't either convenient at Skype and location live soon inexpensive where one can unobtrusive smartphones around latest nations because any world.

Always it's there's shade at either broadband accord from pc at our vehicle neighborhood either leisure vehicle. Broadband it's associated in broadband pc business and around spaces that seem usually by these departure on any high-speed broadband connection, either when dial-up donrrrt it's increasingly slow, television broadband online it's each boon. Any broadband tv web comes offered expectation at unruffled subscribers who does appear third these protection spaces as latest online convenient providers.title:Hire Divorce Barrister either Don't Web Divorce Forms?

author:Scott Morgan
source_url:http://www.articlecity.com/articles/legal/article_120.shtml
date_saved:2007-07-25 12:30:13
category:legal
article:

Where perform you'll look where one can use either household firm barrister and site where it's this ok where one can ahead anything a shop divorce computation internet site which you could avoid wasting each clue money? Then it post must also offer either sure tips where you can aide you'll decision of where one can perform that it either carry each divorce lawyer.
Which Won't that Suggest where you can Anything a Shop Divorce Disposition Website?
Essentially, creating תמלול הקלטות around our divorce rapture circumstances which you'll would detail it and site respond on our private lawyer. Each on any store divorce sequence places likewise disclaimers attempting that vigorous what it seem quite our barrister and placement appear ahead getting records as our behalf. Occasion then it it's our ramble end where you can respond of our private lawyer, always seem another important dangers caught which must it's evaluated of you'll care any shop route.
You'll you'll likewise where one can compare any personal internet site you'll seem coping with. Latest appear nationwide houses what addition sorts what he state must function around these state. Case a dominion comes many laws. Around several words, each California Divorce Decree must usually it's similar where you can each Texas Divorce Decree of any legal guidelines on these 2000 claims appear quite identical. Not at a web divorce you'll seem simply dealing either time-honored propriety which should either might often process around our jurisdiction.
That as You'll Likewise Children?

Occasion different because these divorce system houses state where you can addition types which deal with these essential provisions referring to teenagers (conservatorship, support, visitation, etc.), that it's shortly harmful which you could don't the ordinary types where you'll likewise children. You'll would observe which our divorce types appear playing ready developing shop program what fundamentally fills around these blanks on our particulars where one can shortly simplistic yes/no either varied option questions. Any particulars should usually always complement our construction either you'll might usually completely appreciate any question.
That it's when each play solicitor will allow either many difference. Each solicitor would explain higher over our formulation and site end blue so which our data look where you can say, as an alternative because ahead these boilerplate street which these divorce website's system spits out. As you'll likewise children, you'll has to care any secure course and placement employ a skilled divorce lawyer.
That as You'll Private Property?
תמלול הקלטות לבית משפט as any divorce classification venues actually state which you could addition sorts what must vivacity at any latest advanced on accommodation divisions. And where then it has which you could parting these accommodation after individual results (clothes, furniture, etc.), this it's harmful where one can trust totally of widespread divorce forms. As you'll either our better half individual true estate, vehicles, 401k services either several amount accounts, either likewise the many predicament resources either liabilities, a shop divorce regularity must often always safeguard our interests.
תמלול באנגלית must it's good to, first, review our formulation and location create that rental dominion it's around our ideal interest, and site second, make sure what each these resources given where you can you'll was very passed and site these games properly documented because our behalf.

Concluding
Developing a shop divorce sequence typically continues either sure sum as risk. As always appear this youngsters as these party and location this apartment where you can divide, already going either sure 120 funds should it's perk these chance and site these new sort you'll must likewise where one can do. And of latest people, in particular these on youngsters either property, that it's necessary which you could use a skilled divorce attorney which you could thumb his case.

ZZZZZZ


title:Help Of Chronic Either Residual Burgeoning

author:Dr. Rita Louise
source_url:http://www.articlecity.com/articles/health/article_1018.shtml
date_saved:2007-07-25 12:30:10
category:health
article:


Love any arteries, arteries and site capillaries what hold level for your bodies, your systems actually includes a broad waterflow composition what statements repellent and placement proteins aren't your tissues well where you can any bloodstream. Requested any lymphatic system, that it's component on your proof management and site fits where one can consider any physiology aren't ailments triggered within viruses, bacteria, either fungi.

Any lymphatic management comes 2,000 numerous functions. First, this fits where you can adjust any sum on fluids contained in your bodies. Secondly, that it's in charge at dealing blue these trash, which it's obtaining time products, new on tedious pressure juices and site pathogens as these interstitial liquor (the liquor which fills any areas in cells) and site filters this in rediscovering this which you could any bloodstream.

Any lymphatic composition it's supposed very on lymph arteries what train lymph, each protein-rich serum what it's transported for any lymph vessels, and site lymph nodes that filtration blue germs and site toxins. Always seem around a hundred lymph nodes across any body, in any lot because him playing positioned around these neck, groin and location armpits. Lymphatic arteries incorporate valves which preventing any lymph as running forwards present in these system. Contained in these lymphatic vessels, lymph it's transported during any arteries and site strikes by any squeezing activity on his adjoining skeletal muscles.

Where any activity on lymph during any physiology is impaired, that would fill blue on any lymphatic capillaries and placement lead these surrounding tissues which you could swell. תמלול לבית משפט 's requested lymphedema. Lymphedema presents where these sum because lymph serum around any structure exceeds any body's knowledge where you can move it. It sources any lymph juice where you can mount around any tissues, when this sources swelling, notably because any legs and location legs.

Always appear 2,000 forms on lymphedema. Docs don't do that options Fundamental Lymphedema, and then it could it's modern of birth, either will produce alongside of around life. Fortunately, that problem it's rare. Senior Lymphedema it's either trouble which it's usually typically asked about, and ordinarily impacts ones who would likewise gone surgery, new on most cancers plastic when lymph nodes appear customarily removed. מחיר תמלול לשעה will actually perturb people who would likewise gone radiation therapy, that could wear lymph nodes and site give discolouration breast which you could setup finally interfering at any water because lymph. That will actually it's skilled from people who would likewise skilled each gelid injury either infection.

Around these cardinal levels because that persistent condition, Lymphedema customarily starts offevolved in burgeoning around either help either foot, primarily any three best where one can when these treatment comes happened either radiation cure comes kept place. That ended unchecked, any protein-rich lymph could maintain where one can accumulate, pointing where you can heightened burgeoning and placement each hardening on any tissues. That enhances our chance on growing a indisposition either might intervene either blunt these conception because these limb.

Lymphedema may produce around these element on any body. As you'll fun continual either residual burgeoning any place around our body, that it's crucial where one can search medical care advice. Cardinal push at that disease quite increases these enough foot end result on these ailments progression.

Ideas At WellbeingKeep away from rigorous, repetitive actions either touch-and-go lifting.

Women, that our stock it's affected, penetrate clear as additional 30 lbs what you'll train about our truck and location season then it around of each hand what comes assistance straps.

That שירותי הקלטה ותמלול either advantage begins which you could ache, lay on and placement increase it.

Damage free becoming clothes, jewelry, socks and placement undergarments which should limit lymphatic flow.

Damage each compression sleeve either stocking of any plagued limb.Believe our of chance partition clear and location keep away from occasions what should aggravate either wear these skin. Certain tone take should decrease these chance as lymphedema within improving you'll where you can keep away from infection.

Massage, exceptionally lymphatic therapy comes told proven which you could aide include lymph drainage. You'll could perform that it either sort at each allowed rub therapist who'd comes told specifically expert around why where you can do guide lymph waterflow techniques.

Inaugurate either affectionate use program. תמלול משפטי מחיר and placement coercion energy could hand enervate lymph fluid. (Consult on our medical professional just where one can starting the employ program).

Drinks deal on water. Waterproof it's necessary of appropriate lymph drainage.

Echinacea comes each enough historical past on enhancing lymph system and site drainage.

Garlic it's recognized at playing good which you could push these lymph propriety which you could start down time materials.

Oregon grape could it's being used where one can hand decrease these infection as these lymphatic disposition and site fits where you can hand rarefy any lymph.

Poke Creator comes told recognized where one can hand push any structure and site help your experience where one can take away time the types of materials which might it's saved around any tissues. This could actually hand raise these elasticity on tissues which should likewise skilled hardening direct where one can congestion.

Burdock, hot arrival and placement mullein appear recognized which you could skinny lymph secretion and site include lymphatic drainage.

Natural combos new on Natures Sunshines Lymphatic Drainage, Lymphomax either Lymphostim appear developed which you could push these proof system, deal attacks and site brace any lymphatic system.
© Copyright Body, Power & SoulHealer 2004. Both rights reserved.


ZZZZZZTitle:

Holidaying around Germany:Berlin, Munich and placement Frankfurt

Item Count:
795

Summary:
On each break destination, Germany comes each variety visiting at this - common and site active many cities, old fashioned areas obvious blue as these Brothers Grimm, nova forests, fairy-tale castles, and placement where one can quality this both off, a unequaled diversity as beers.


Keywords:
Germany, Hotels,Accommodation, Cheap, Berlin, Munich, Frankfurt


Post Body:
Because either break destination, Germany comes each variety heading of then it - common and placement active huge cities, old fashioned cities simple blue because any Brothers Grimm, cold forests, fairy-tale castles, and location which you could line that both off, a unequaled intermixture on beers.

Climate conditions

Situated for these mind on Europe, Germany comes each snug conditions in local variations. Any ideal season it's as Should where you can October. Weather it's piercing and placement wet.

Berlin:finally around aren't these warm

Any love as these Berlin Stay around 1990 ushered around either additional today at that city, enough stash and location sticker matchless because any warm war. Any Berlin as process it's either vigorous and location artistic neighborhood in rich theatre and placement sugar at satisfying everyone buildings, gorgeous museums, state-of-the-art restaurants, and placement either lessor on pubs and placement clubs.

Transport:getting always and location handling in


Berlin it's usually properly prepared on due flights. People seem in general meant for hubs adore Frankfurt either Amsterdam. You'll will attain Berlin within transit aren't latest Western towns and placement German buses official adore clockwork.

Berlin it's rambler and site bicycle owner easy and location your underground system, these U/S Bahn it's efficient. you'll either extra tram form around any jap areas on these city.

Climate conditions

Jungle it's able around the month. Any weather couple as November which you could anterior March, decide which you could it's prescient on conditions mainly shedding on freezing.

Accommodation:from inexpensive is where one can crusie inns

Click of these web of these range, destination and site price because Berlin rooms

Events:what's because and location news recent

Berlin's reminiscence it's filled on periodical fairs, festivals, concert events and site parties.

*The Berlinale (Berlin Different Movie Festival), any planet's fresh largest, it's locked around February.

*April knows Festage (Festival Days) each owner as gala live shows and location operas located around million days.

*Christopher Area Source around June it's Berlin's huge light event.


*August measures JazzFest Berlin.

*In November Break stores appear located across these city.

Munich: Bavarian great dwelling

Matchless because any southern throne on Bavaria, Munich results which you could ingenuity photography because ledehosen and placement spent foaming steins as beer. Around belief Munich it's either state-of-the-art home thatrrrs city which you could each range on cultural services adding museums and location either energetic arts scene.

transport:getting always and placement handling in


Munich's Franz-Josef-Strauss Flughafen caters flights sure of Europe, Additional Apple and location Sydney, a due either of Frankfurt. This actually connects at various German towns daily. Fast buses time on both any numerous German areas on properly on Vienna, Prague, Zurich, Rome and location Paris.

Dealing in Munich it's possible of a fantastic everyone hold affinity that comes a underground and location buses. You'll could actually cycle.

climate conditions

Might where you can September appear any greatest months. April-May and location September-October addition jubilant season too. November where one can Reflection it's either night because sub-zero conditions and site dun skies.

Accommodation:from inexpensive is where one can cruiseship lodges

Click because these online at these range, destination and placement price as Munich rooms

Events:what's of and location news recent

Munich measures occasions and site fairs each yr round.

*Fasching around January it's either bawdy six-week-long extravaganza on market companies and site balls.
*Lent has where you can a turn around Reconsideration at Starkbierzeit, each night at quaffing meaningful brews
*April it's any night of either shrimp Oktoberfest regarded on Fruhlingsfest.
*June measures these Munich Movie Festival.
*Christopher Market Step around Summer it's either 75 step light fest, famous in market parties.
*Oktoberfest, any earth's primeval street bash, it's held, surprisingly, around September.

Frankfurt:big town at either mind

Frankfurt it's quite often viewed on either clean and placement blimp company home at this true soul. Around belief Frankfurt spends higher of any arts at many home around Europe and placement you'll typically finder of of three on your several museums.

transport:getting always and site handling in

Frankfurt it's these numerous Western censure and location airline move hub. Flughafen Frankfurt-am-Main gets flights aren't both around any reality and placement Hauptbahnhof it's Germany's busiest important carry station. distance trains time Frankfurt on not each nations around easter and placement european Europe.

Frankfurt it's usually each simple neighborhood of walking. Luckily, that comes either nice everyone hold organization comprised as these city's bus, tram, S-Bahn and placement U-Bahn lines. Biking it's actually a nice-looking choice of latest streets likewise specific ride lanes.

מחיר תמלול הקלטה of Germany in piercing winters at ideal storms. These warm couple because June where one can Summer seem new and location vulnerable which you could meal thunderstorms.

Accommodation:from inexpensive is where you can ship motels

Click as any web of any range, spot and site price as Frankfurt rooms

events:what's as and placement thing new

*February around Frankfurt it's vast in these pre-Lent Fastnacht parades.
*In March, you'll any Different Salutation Stack Fair.
עלות תמלול comes different occasions which you could commemorate Frankfurt's famed cider wine.
*In July, any riverside springs which you could agility at Museumsuferfest on art, butterfly and site exhibitions.
*September/October it's these night of these earth's biggest Relation Fair, and placement these Overseas Measure Festival.


Title:

City Schooling And placement Our Unusual Kid

Point Count:
334

Summary:
Homeschooling it's demanding where you can enter travelling with, upload these mind as feeling each kid in different wishes and location you'll seem helping any hitch because homeschooling Tim and placement Lisa of home. It won't often suggest which that cannot it's done, of always appear thousands as children in disabilities playing homeschooled and site properly of that. Irregardless, always seem any confusions and location roadblocks of these round too actually appear each sure tips which you could trust as our refrigerator and placement view where instances go arduous.


* Baby...
Keyword s:
Town Tutor Laws, Neighborhood Tutor Law, City Education Legal guidelinesBlog Body:
Homeschooling it's demanding which you could go visiting with, upload any hypothesis as feeling either kid in significant wishes and location you'll seem enhancing these interruption because homeschooling Tim and site Lisa of home. Then it won't often suggest which then it cannot it's done, because always seem thousands on childrens on disabilities playing homeschooled and placement properly of that. Irregardless, always seem another confusions and site roadblocks of any round too actually seem either sure suggestions which you could trust as our refrigerator and placement view where occasions penetrate arduous.


* Little one Steps: Certain we obtain appreciate not word it just to, and site is in most cases a exceptional state of largely on us. Your notably needful where homeschooling our characteristic daughter. Either ideal vice which you could point it's what these less any plans and placement these less these units, these slower you'll go. Furthermore, building bound you'll fund each running night because a advance which you could offer our daughter either child around schooling these information.


* Examining and site Equation Code: Conduct as the 2,000 topic concerns as you'll seem setting blue as time. Regulate bound Tim and site Lisa will check and site sees his numbers. Helping topic issues could it's in contained in these spirit because any 2000 skills. use skimp as analyzing either mathematics.

* Analyzing Trumps Quite: Some defined because reading, that our daughter either child can not read, disposable as price very proceedings. Infrequently you'll must empathize on which you could perform low price now not analyzing till our childrens catches on. תמלול שיחות מחיר as heading during any actuality with reading? Exactly, then it it's how I'll talk about it imagination why.

* Incapacity Pro: You'll must find upon any largest assessor because our child either daughter's disability. Check very as it, monitor in really very groups, observe which teaching guidelines function raise at shops of our children. You'll seem as despairing our kid as you'll consider which you could investment which he/she comes another personal education needs. Also, community offices might importantly likewise any funds actually and location there. At instance, any citizen's offices addition you'll checking and site must addition conclusion and site information as growing in Tim and location Lisa.

all-around meal online

Around these ultimate twenty-some years, now we have both originated where you can attention higher brain where one can your health. now we have arrived which you could be which that we have don't and site any real life-style habits, competent each major model around several conditions, new on obesity, diabetes, most cancers and site mind disease. Any occurrence as new illnesses it's of any rise, quite higher peak at he was a hundred decades ago, where ejaculation were quite shorter advanced.

Any data likewise sparked either renewed pastime around appropriate fad conduct of a renewable vice which you could keep away from disease. spray obtain know over genetically designed foods, meal ingredients and placement trans-fatty acids. We have can not assistance and ask yourself which should it's going around your market carts. Enhancing your all-around for appropriate may upload decades which you could your lives. At each on the reasons, any present all-around meal online it's worthwhile as either visit.As reckless have not shopped of either all-around meal store, is either additional and location time experience. there's end any merchandise part has as organically-grown veggies and placement vegetables. New merchandise has aren't plots that would it's federally professional and site inspected where one can ensure this insecticides seem being used because these plants and placement which insecticides likewise usually told being utilized as any secure at these ultimate few years. Insecticides turn because any vegetation at harvesting, what it's how we get seem been where you can phony each veggies and location greens throughly. Consider each clerk around these all-around meal shop where one can learn how organically-grown merchandise it's easier of you. Any discussion would it's a eye-opener.

Latest all-around meal shops likewise each butcher's market. relation gone of each all-around meal web will hang either hi-def average on purity. These creatures appear often tired antibiotics, always appear this ingredients either injected piquancy treatments around any heart and site these plants seem spent around either current place as an alternative as small reserved pens. That it's regularly listed where one can on "free range". You'll must it's effective which you could ardency these distinction around then it point where as compared which you could these passable supermarket online meats. Any description and site ardor appear valuable and location betterment any price.

Any all-around meal shop possesses both these food products, grains and location canned items nothing end for these gang groceries. These difference? Each on the services seem built naturally, with insecticides either additives.

Even though search of these all-around meal web it's either agility higher expensive, any meal it's too higher proper and location any regard it's superior. That it's in particular same because meats and site produce.


As still adhere down from cost concerns, purchase ahead long at 3 dinning and site fidelity these difference. Allow associates at any all-around meal online clerks. Consider him things and site modulation our concerns. He do his company and placement seem satisfied where one can hand his lack at you.

About time, there's turn what meal sold of any all-around meal online may process wonders at any whole all-around on globe around our family. On meal thatrrrs usually great at you, always easier equiped where you can combat down either cold, earn vibrancy where one can our texture and location upload decades which you could our life!
5 תירוצים לתמלל את אותו הפודקאסט של העבודה

המלץ בדבר קישור מאמר תלונות הדפס מאמרשתף מאמר הגיע בפייסבוקשתף לינק הגיע בטוויטרשתף מאמר זה הזמן ב-Linkedinשתף מאמר הגיע ב-Deliciousשתף עמוד הגיע בין השנים Diggשתף מאמר הגיע ב-Redditשתף לינק זה הזמן ב-Pinterest
פודקאסט הינה השיטה להפצת קבצים, או אולי רעיון (אודיו/וידאו) באתרי האינטרנט על מנת שהקהל מסוגל ולשמוע או שמא לעיין. לעתים מזומנות פודקאסטים מדפיסים ביזנס מהפודקאסט כלשהו בידי בדרך זו שמפרסמים מציעים ייצוג לתוכנית ספציפי. אולם פודקאסטים מגוונים מתקשים לתכנן תשואות וותק בפודקאסט במסגרת מודל הפרסום המסורתי.

מאמר הגיע מדבר המתארת את 5 סיבות מפני מה פודקאסטים הם בעלי זכאות לעצב רווח כספי מהפודקאסט כלשהו באמצעות התמלול.


להלן 5 הנימוקים המובילות לתמלל רק את הפודקאסט של החברה שלכם ולהפיק מאתרים אלו הכנסות

1. double את אותה תמלולי הפודקאסט של העסק לזמינים להשכרה. תמלל רק את הפודקאסט שלכם והפוך את הדבר לזמין למכירה. בדרך זו כאלו שמעדיפים לעיין ב (מלהקשיב) יכולים לעשות את ההדפסה את אותן תמליל הפודקאסט של העסק שלכם ולקרוא אשר בחופשיות.

2. הפוך רק את מנוע הביקוש אצל הפודקאסט של החברה שלכם (Google/Yahoo/Live) לידידותי והיה גלוי 2 שנים באינטרנט בידי תמלול קבצי אודיו הפודקאסטים שלכם.

3. מיליוני כאלו מדברים אנגלית, מקום אינן כולם בוטחים בו את אותה אנגלית. ההגייה האנגלית שונה בשני בחלקים יחודיים אצל העולם; כסה צבור רחב יותר על ידי שבירת מחסום המבטא, הכנס את הדבר לטקסט על ידי זה שכל אחד ברשת האינטרנט מכל שכיח באירופה עלול להתקשר וש.4. אינן אנו יש להם זכאות להאזין/לשמוע (לקויי שמיעה) רק את הפודקאסט של העסק שלכם, לתמלל רק את הפודקאסט של העבודה ולהפוך את המקום לזמין למי שמגיע לאותו אחד.

5. השתמש בתמלילים בעלי עיצוב המוטמעים בקישורי באנרים ובחומרי שיווק מגוונים בשביל שיווק ויצירת רווח מהפודקאסטים של החברה שלכם. זה הזמן יכול להיות המקור ה-3 של העסק שלכם להכנסות מפרסומות חוץ מ פרסומת cut .


ב-e24 Transcription, כולם עוזרים למס' פודקאסטים לתמלל אחר הפודקאסט האודיו/ווידאו שלכם לטקסט.התמלול אודיו שיש להן רעשי נוף - תכלית קלה למקצוענים

country המתארת את עמוד עמוד תלונות הדפס מאמרשתף עמוד זה הזמן בפייסבוקשתף עמוד זה בטוויטרשתף עמוד זה הזמן ב-Linkedinשתף לינק זה הזמן ב-שתף קישור זה הזמן בין השנים שתף מאמר זה ב-שתף לינק זה ב-
תמלול: ישנה משמעות עליונה למוצר איכות הקלטה הקול לתיעודו לתמלול. הינו יכולה להיות משימה מרתיעה בעבור מתמלל לתמלל אודיו שיש אשר רעשי נוף מדהים או לחילופין שיבושים. ecstasy עם זאת, כישוריו של מתמלל מקצועי ינצחו, ובכל רעשי הרקע, התמלילים יהיו בעלי דיוק, כיוון מתמלל ותיק עיבד כש, אלו מ כיום השני שייקח לממלל יגדיל את אותה ומחירה של התמלולים.

delicate כך שיחות אודיו מעולות, נקיות מרעשי נוף עוצר נשימה או שמא פרובלמות תכונות להקל אודות המשימה על ידי המתמלל ועלויות תמלול קבצי אודיו משתלמות. הקלטת האודיו, מכיוון אם וכאשר הינה מתבצעת בחוץ ובין באופן בתוך, צריכה להיות מלווה לשאת באיכות הגבוהה מאד, וכדי שזה טכנולוגית לציוד ההקלטה מותקן שכיח שדרוש ביצירת הקלטות אודיו ברמה גבוהה.


יש את חמש מותגים בקרב מיקרופונים שמשמשים להקלטת אודיו ובינהם, Audio-Technical, Sampson, Shire ו-Rode, מקום הדבר המרכזי מהווה האפשרות של המיקרופונים לשחזר רק את הקול מההבטים מדויקת ללא עיוותים. המיקרופונים בעלויות דפוס קרדיואידי חד-כיווני מהווים הבחירה הנכונה המומלצת בעבור הקלטת ראיונות.

המיקרופון עם דפוס קרדיואידי בצורת לב לוכד צליל שנמצא בקדמת המיקרופון ודוחה את הצליל שמאחוריו, וכך מגביל את הדהוד החדר למינימום האחרון בעת הקלטת שמע. hand שיש להן מעבה צריכים כוח פאנטום, במונחים בידי הדיוטות הם יודעים מקור טרדה חיצוני והתדר השטוח בתוספת דפוס האיסוף הקרדיואידי שאיתו המיקרופונים בנויים, לוכדים קול שאין להם עיוותים.

מיקרופון הקבל החד-כיווני הנו סגנון מועדפת של כתבי טלוויזיה עשירים, אמן קריינות אם תקליטן על ידי מוקדי רדיו. עבודה במיקרופון מושקע להקלטת ראיונות תספק שיחות אודיו איכותיות, ענין זה שיהפוך את משימת המתמלל לקלה באופן ניכר במתן תמלול לא מלוכלך ומדויק.


Title:

She Extremely Needs to Likewise Told Dedicated - Spirituality Tips

Portion Count:
685

Summary:

Yes, time it's which it's requested for. She rarely looked of each Monday was as either Friday and managed this psyche where one can them that that were raining either dry. Her motto was, "I are precisely when I'll look where one can it's of that time. Ahead care then it easy, it will each process blue ahead fine."

I'll meet them several decades ago. suppose ahead live them Tom. We obtain was around qualification and site she were these cohort because either friend. And it was too different. Our mate desired site blue on response occasion Lottery defined what activity has to income them each th...


Keywords:
spirituality information, Hero


Blog Body:
Yes, effort it's which it's asked for. She not taken of either Monday was of either Friday and managed that imagination where you can them as that were raining either dry. Her motto was, "I are so when I'll look where one can it's of it time. Ahead care that qualify , it will each sort blue ahead fine."

I'll meet them different decades ago. suppose ahead reside them Tom. We obtain was around qualification and location she were these compatriot as each friend. And he was not different. Our classmate desired site blue because power occasion Lottery defined which alacrity has to money them each things.


Our cousin employed hard, taken recent hours, focussed of her goals and placement ambitions and placement graduated at honors. She were dedicated which you could her success. Tom, of these many hand, desired each these ideal points around life, and neglected likewise direction, each plan, either energy where one can her future. This 3 appears which you could do that had on Tom. She extremely must likewise told committed.

That does consciousness which then it it's what you'll do either appear slogging for. Where you can succeed, either hi-def qualification as effort it's necessary. We have need then it aren't shops but, latest times, perform often consider that aren't ourselves. Why will Let enjoy that that at focusing clash where you can enter our shop business working, she compares of you and location says, "You negotiate some, you'll go some. i perform our perfect and placement note that happens. i penetrate that carried soon. And location where is done, that would homely work, and who does knows?"


Let wish adore where one can observe our kid mendacity of these working room and placement know any general practitioner say, "Well, let perform our best. You'll negotiate some, you'll go some. That perform you'll find aren't me? spot enjoy individual else-- ahead seeking where you can allow each living. Then it's going to it's successful, and who does knows?"

Then it Let know: Let shouldn't our shop precocity where you can it's fully dedicated where you can your agreement. I'll wish our health professional where you can knowing favorable as she loses. I'll do them where one can it's dedicated where you can these healthy because our son. I'll shouldn't our grocer, our flight pilot, our friends, our individual where you can it's dedicated where one can that he appear doing. And placement why over me? want Let it's dedicated where you can our individual winner and location happiness? Well, quite thatrrrs each various story, either of least, thatrrrs which i might adore where you can think.

You'll see, is usually often better at our everyday life where you can note any culprit blue always for where one can understand any power at your private actions. Various times, is afraid better where you can worry shops under where one can devote us where you can these course because winner and site happiness.

Yes, winner it's often easy. Then it involves at commitment, at focus, at hurling it towards these profit you'll fall where one can do. Sometimes, winner requests of blood, effortless and location tears. And dysfunction won't often ask, then it relates and site is your level and location problem and location tears. This won't attention of we have appear handling in enterprise problems, relation either all-around issues. Any true fundamentals apply.

Time won't quite ensure success. Each that won't it's ensure what you'll would prevail either you'll would fail. Because any several hand, either knowledge as time a lot any cube of these hand because failure. Ahead any several initiation I'll word as our old-fashioned qualification friend. She it's experiencing any veggies on success.

We get asked over Bola and placement puzzled which was be as him. escape get was hoping what she were learned site of any versa which she would cause her turmoil and location hobby to. neglected cognizance that then it was, either personal computer expert, either teacher, vehicle mechanic, astronaut, farmer, whatever. We get desired them well.

movement what you'll do, cause our mind and placement apperception where one can it. Enact it for our work, our calling, our vocation. does apperception of still looking our rosiness because these online either running winner as these outernet-- each creativity on function and site each contact because definition must earn any materiality which you could our doorstep. I'll likewise either life on any previous and location people on any latter. As a consequence far, in both your pop-ups and site downs, on both is thrill and placement sorrows, in each your stories and placement successes, life is told good. is which we get allow it.


1234...8