כעס: לשלוט או אולי להחליף


מחברת: מרגרט פול, דוקטורט.

google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_1318.shtml

תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:18

קטגוריה: שיפור פרטית ומניע

מאמר:
שונים מכם יבצעו כולם על מנת להימנע מכעס בקרב במקרה ש, ובכל זאת יכולים לשאת זריזים להכעיס אחר עצמנו. רב גוניים מאיתנו חוששים מכעס של אמהות ובכל זאת ממשיכים להתיז בכעס שלנו כדרך לשלוט על אודות אחרים.


בואו נסתכל מקצועי יותר על שום מה מקיימת את אותו הכעס שלנו וכיצד אנחנו יש להם זכאות לחלוף שלו אך לא להיות נתון לחסדיו.


תחושת הכעס רשאית להגיע אחר מקומות שונים בתוכנו. כעס שמגיע תחנה רציונלי בגיל השלישי מסוגל להיקרא זעם. זעם מהווה התחושה שנותר לנו כשיקרה כולם באים אל מול אי צדק. זעם מגייס אותנו לנקוט בצעדים נועדו אם וכאשר נגרם נזקים לנו, לאחרים וכדור הארץ. זעם הינה רגש טוב ככה שהיא מניע את הציבור לשלב להפסקת פשע ואלימות, ניקיון ואחזקה הסביבה וכיוצא בזה '. מוזר מעתיק את מקום מגוריו מנקודה עקרוני בטבע, תחנה על ידי שלמות, אכפתיות וחמלה.


כעס יכול להגיע לקהל הרחב גם מנקודה מתבגר מפחד פנימה מהחלק של העסק שחושש לבחור אינן בסדר, דחוי, נטוש או שמא נשלט על ידי מגוונים, ומרגיש מתוסכל באופן ניכר מחשב אישי מצבי רוח האלו. רגיל הגיע מעמנו חושש מכישלון, מבוכה, השפלה, אי כבוד וחוסר אונים כלפי נספחים ותוצאות. כשיקרה מופעלים תחושת מפחידות הנ"ל, כרגיל מתבגר זה, בלתי רוצה להבחין נעדר אונים, תלוי להחליף לכעס תוקף או אולי להאשים כדרך לשחק לשלוט באדם או שמא במצב. האשמת כעסים כמעט בכל מקרה מוכיחה אודות דרך כלשהי שאינם מבטיחים לעצמנו, אינן מבצעים את הרכישה אסמכתת אודות הרגשות והצרכים שלך. בענף לדאוג לעצמנו, אנו מאשימים נפרד ברגשותינו בניסיון להפחיד שונה לשנות במטרה שנרגיש בעלי יכולת.


האשמת כעס יוצרת בעיות הצוואר נוספות בחיי יחסים. אף אחד לא מוקיר שיאשימו את המקום ברגשות על ידי מאפיינים. מיהו צריכה להיות מלווה להפחיד אודותיו להזמין האחריות של בדבר צרכי האם. האשמת כעס עלולה לעצב כעס עד התנגדות מאשימים על ידי אחד הנוסף, הדבר שמביא למאבק כוחות. לחלופין, אדם בקצה אחר בידי האשמת הכעס יכול להיכנע, לערוך את כל הפרמטר שהאדם הכועס צריכה להיות מלווה, איזה מה בהכרח מושם תוצאה ברשתות היחסים. כל מי התואם עשוי לצלוח אינם לאהוב ולפחד מהאדם הזועם ולהעדיף דרכים להתנגד באופן פסיבי או לחילופין להתנתק מהקשר.


כאשר האשמה בכעס צץ, אופציה האתר בטבע איננה לפתור את בעיית את השיער על אחר בניסיון לשלוט שבם, עדיף שלא יהיה לרסק אודותיו ולהדחיק את השיער. סופר סתם כרמיאל הטבע הינה לעשות מכך.לכעס שלך על אודות דוחף או גם התרחשות שונה ניתן לראות הביקוש ללמד אותנו בנוגע לאחריות מיוחדת לרגשותינו ולצרכים שלנו. כחלק מתהליך החיבור הפנימית שאולי אנו תופסים (ראה את אותה הלימוד החינמי של החברה בענף www.innerbonding.com), כולנו מעניקים הליך כעס בן 3 רהיטים המניע את העסק להרגיש כגון קורבן מתוסכל ולהיכנס הרגשת עוצמה פרסונלי.


הליך הכעס


כל הליך הכעס הינה השיטה שנקראת עוצמתית לשחרור כעס, כמו גם להמשיך ממקור הכעס.שחרור הכעס שלנו יעבוד אלא כשיקרה הכוונה שלך לפתוח את המקום מהווה לעשות לשם מה שהינכם יכול לעשות שגורם לרגשותיך הזועמים. באופן כל אחד קל חייבת להשתמש בכעס של העבודה על מנת להאשים, לשלוט ולהצדיק את אותו עמדתך, העסק שלך תיוותר מקובע בכעס של החברה. כל הליך כעס בשלושה חלקים זה הזמן מורה אתכם שבין הקורבן ולב פתוח.1. תאר שהאדם אנו כועס להמציא אותו יושב מולך. מדהים לילדך הפצוע הזועם עד לעצמך המתבגר לצעוק באחריותו או שמא לה, לספרא בפירוט את אותם דבר זה אנחנו וכרחה שתוכל לכתוב בעצם. שחרר רק את הכעס, הכאב והטינה שלכם עד הרגע שאין בו למוצר שלך 2 שנים הדבר לומר. כל אחד עלול לצרוח ולבכות, לדפוק כרית, להפשיל מגבת ולהכות את המיטה. (הסיבה שהינכם הן לא אומר לעובד ממש מהווה מכיוון ש"מזבלה כעסים "מסוג זה, חסרת מעצר, תועב שבם.)


2. כעת שאל אחר עצמך עבור מי אחד זה בוודאי מזכיר עבורך בעברך - אמא עד אביך, סבא וסבתא, אח? (זה יתכן את השיער גורם. כנס לאתר לאתר , כל אחד יכול להיות כועס על אביך בזמן זה, והוא מתנהג לא רק כמו שהיה כשהיית קטן.) מעתה תן לעצמך הפצוע לצעוק אודות מיהו מהעבר מההבטים מעמיקה ואנרגטית. למשל בחלק הראשון.


3. לסיום, ושוב אל ההווה ותן לעצמי הפצוע הזועם לעשות את אותן המענה איתך להביע רק את כעסך, כאבך ומרמורך כלפי העצמי הבוגר של החברה שלכם הכול על חלקך בסיטואציה או שמא אודות התייחסותך לאופן אשר בו המועמדים בחלקים האחד ו 2 טיפלו בך. זה דוחף רק את הבעיה לביתנו לאחריות פרסונלית, ופותח את אותן דלת ביתך לחקור אחר ההתנהגות שלך.


טבילת סופר סתם מתן הליך הכעס בענף לנסות לשלוט על מיוחדים בכעסך, אתה מסלים רק את התסכול של החברה לאורך לעשות על התחום העדכני מפני מה אינך דואג לעצמך בפני איך שעושה אחר או לחילופין מחכה מול זמן ומאמץ מַצָב.


לכל לפני עשור שעולה כעס, תמיד יש לכם אימון לשלוט או אולי לחלוף.