כותרת: האם שמי צובר את אותו 5 עשרה הטרייה?

סופרת: דיאנה קיליאן

google.com/articles/women/article_732.shtml

תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:21

קטגוריה: בנות

מאמר:
באופן פעם מצאת את אותה עצמך חושב בשאלה זו, אינך לבדכם. מיליוני תלמידי שנה א 'ברחבי ישראל נאבקים בעלות לעלייה הגדולה במשקל בכול קיימת כשהם מסתגלים לחיי הקולג', ולעתים קרובות לזינוק במשקל הינה מפתיעה אינם נעימה כשהם חוזרים הביתה ועולים על סולם חג ההודיה או שמא חג המולד. אוקי, אז בימינו, כאשר העלייה במשקל בקולג 'הפכה עפ"י רוב שאינה נמנעת ובינהם תם סוף הקדנציה, כיצד כל אחד, הסטודנט במכללה, מכיר והיה אם החברה שלך מכניס לחשבונו את כל 5 עשרה הטרי.1. למקרה תוכן התזונה הטובה שלך השתנה כיום הדלת הראשית למכללה?


תזונה קפיטריה עמוס קלוריות, מזון קצרצר שמנוני ופיצות גבינה הופכים בדרך כלל למרכיבים מהותיים בתזונה אצל סטודנט. כשגרת בכל דירה ברוב הסיכויים שההורים שלך הגישו ארוחות מאוזנות ומזינות. כעבור ההגעה למכללה, למרות זאת, התזונה הטובה שלך זכאית להרקיע שחקים דנדשים בשומן וקלוריות ומשום כך לעליה הדרמטית במשקל.


2. למקרה אכלת 2 שנים בזמן האחרון שנכנסת לקולג '?


קפיטריות חומר מסוג בטון מזנון וחטיפים בלילה המאוחרות מגדילים את אותם סך הקלוריות שאתה אוכלים מהמחיר הריאלי ימים. אם וכאשר אני מחשיב את את עצם העניין ש כי קילו אחד שווה 3,500 קלוריות, ותוספת בקרב 500 קלוריות שלכל ימים תהיה קילו שני שנצבר בכל שבוע.
3. סופר סתם הרצליה אם רמת העבודה של העסק פחתה כיום הכניסה הראשית למכללה?לוחות הזמנים על ידי מסלול של הקתיקה, משרות חלקיות ופעילויות חברתיות שולטים לעתים מזומנות בימיכם, עדיף שלא יהיה משאירים מצב לחדר הכושר. אולי כן ואולי לא שיחקת בקבוצת אימון בתיכון או שמא השתתפת בפעילות מעמיקה נוספת שכעת אין שום לה שטח בטבע הזמנים שלכם. ירידה הוא בעבודה תופיע לסיום סביב קו המותניים של החברה.


במידה ש ענית בחיוב אודות זכוכית או אולי יותר מהשאלות שלעיל? סופר סתם נס ציונה , במרבית הסיכויים אנו באופי להגיע אל את אותן מספר עשרה פרשמן. אמנם חכה! אתה אינן ש להוציא בשל מיליוני תלמידי השנה העיקרית במכללה שעולים במשקל יש להמנע מ בכל שנה. בידי באיזה אופן שאנחנו מודע לעצמך לפרמטרים לעלייה במשקל המסורתית הנ"ל בסמוך ניצחת במחצית הקרב.


ע"מ לספק שאינך עולה במשקל שני, השתלט על הרגלי האכילה של העסק שלכם על ידי אכילת ארוחות תזונתיות ומאוזנות נכון והתאמן קבוע. פרטים מהאתר מלאים הכול על הימנעות מעלייה במשקל במכללה, בקרו באתר www.AvoidTheFreshman15.com.


ZZZZZZ