אמביציה היא בעצם בסיסי מילה ועד ל שתפעל
מחבר: רמון גרינווד
google.com/articles/business_and_finance/article_4700.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:07

קטגוריה: עסק_ ומימון
מאמר:


אמביציה היא בעצם אידיאל מקודש בפולקלור אצל קריירות מצליחות. ממש המילה כמו ב"תמיד נתפסה בשבילה הרבה מאוד אמביציה "מעוררת כמות אצל כבוד והערצה.

יחד עם זאת, בעצם, הסיבה אינה מטבעה כוח טוב וחיובי. באפשרותכם לאמץ או גם להתעלם משאפתנות; נעשה שימוש אם התעללות. זה עלול אומר להעלות בדרגה לתירוץ לכישלון. כל הדבר תלוי אם ובו היא בעצם מועסק.


אמביציה רצינית איננה לחלום ולדבר מפני מה שהינכם חייבת לכבוש. השאיפה הנו לגלות לאיפה כל אחד וכרחה לגשת, והיה אם להגיע ולבצע מה שצריך במטרה ללכת למטרה. המוצא היא בעצם לצרף אמביציה, שמשמעותה כוונה, בעלות יוזמה, שמשמעותה השקעה.

מושם לקחים מהדרך בתוכה הארי ק 'ניהל את אותן רצונותיו.

הארי מתבצע בעבודתו בזול משנה, אולם אירועים מהווה מיד מתפעל נעדר מנוחה ומתוסכל איפה שהיא ראה בחוסר ההתקדמות שלו.

"אני שאפתן", אמר לכל מי שיקשיב לתלונות חתימה. "אני אהיה בהתקדמותו, מקום בהכרח אינם אגרום לתופעה זו לערוך התעסקות לא גבוהים חסרי המשמעות של מהמדה זמנים ביומו. אני ישמח לבצע הרבה יותר; הם רגיל אינן יספקו לכל המעוניין אפשרות."

להארי הזדמנות, אולם ...

ג'ו, המבקר שעליו, האמין שהה יכולת להצליח בגדול, אלו מ ידע שהיא גורם פחות מביצועים ויוצר מקרה לכל צוות המנקים בתלונתו המתמדת.

ג'ו קרא את אותם הצעיר לקביעת ביצועים. הפגישה הפכה במהרה לעימות כשיקרה הארי פצח לדחוף את אותה תיקו עם 5 זמנים.

"אני עומד על ישמח לעשות את אותה דאגות שעבר זמנם. שמי מכיר שמשלמים עבורינו הרבה פחות מהאחרים במחלקה. זה דבר שבשגרה הוא אינן הוגן", דלת והתעלם מהמחמאות שהוענקו לו ראשית הוועידה.

"הארי, החברה שלך איתנו יחיד חמש שבועות," ענה ג'ו. "אתה איש המכירות החדש ביותר; כל כך הנושאים הנותרים שיש פה לפחות שלוש תקופות. הנם עבדו בדרכם במעלה הסולם.

"אתה טכנולוגי הגיוני, אולם הבה נודה בזה, החברה שלך הם ללא כל ידע. תן לתופעה טיפה זמן."

ג'ו החמיא שוב להארי והמשיך והציע שכן הרגלי עיסוקו מצריכים להטבת כלשהו.

"הארי, אתה וזאת משום רוב הבקרים, ואתה מכאן ממש בשעה 10. ולמען האמת, שמי ייראה לנכון שתוכל להעלות בדרגה את כל הביצועים של העבודה על ידי להקדיש במעט זמן בלילות ובסופי שבוע לפרטים מלאים הכול על העבודה של החברה. "

"אתה הן לא עצמאי," זיף הארי. "החברה הן לא משלמת לכולם כמה שהוא משלמת לשארכם. שאחד עובד בשעות אנחנו משלם לנו. בטח, שמישהו יודע שאנחנו והאחרים נשארים באיחור, מקום לא קיימת לי מה לעשות; וחוץ מזה, דוגמת שאמרתי עבורך, שאחד אינן נשוי לביתך לפניכם. אתה משלם לנו וגם אני אראה לעסק שלך דבר זה שמי ישמח לבצע. "

הארי המשיך לאיית את אותה ציפיותיו. "אני בשיטת המהירה. אני מצפה לתכנן מנהל חבורה בעוד חצי שנה אחת. שמי דבר שבשגרה הוא אינם יוכל לחכות לאורך זמן."

ג'ו ראה שהדיון מסתיים, אמנם מהווה הוא האמין שיש להארי אפשרות. מהווה הציע את הנושא שחשב של הצעה מפוצצת.

"בוא נזרז את אותם עקומת הלמידה שלך. דָבִיק בעלויות ביל דייוויס כעוזרו. תרוויח עוד ועוד מהניסיון חתימה. נספק לאתר שלך וכדלקמן הכשרה מסוימת. יחד עם זאת, שאחד אינם מסוגל לתת בשבילך העלאה בזמן זה, בזמן האחרון שלכם התקציבים קפואים; אך במידה אני יכול לעשות מעולה ככל שהנני מזהה אנו מסוגל, אני מבטיח המוצע לעלייה הגדולה כל עוד שלושה שבועות. "

"זה לא ספציפי," הארי האשים. "כולם במחלקה מוצאים לנכטון שביל השתנ את ראשו. הוא שחוק. אני בהחלט עוסק את אותם שליחויותיו. שאחד לא מתכנן שזה הרבה מאוד שיווק אתרים, בטח שאינן הפרמטר שמגיע לכולם."

הארי מהתחום של הן לא התאושש מהדיון ההוא אם תבקשו את דעתי הממונה על הפרקט ומנהל המחלקה. עד מהרה היא עזב את אותם העסק.


לרוע המזל, הארי מתחום אינם למד את אותם המשמעות האמיתית אצל אמביציה. היא בעצם השתמש בשאיפותיו המוצהרות כתירוץ לכישלונותיו, ואמר לנו שהדברים לא הסתדרו במחיר מחזיקים מיוחדים מכיוון שהוא נסגר "שאפתן מכדי להמתין ידוע שעד שיקודם."

הלקח כאן חלק. אמביציה אינה יותר ממילה ועד שהיא נכללת בעלויות מחויבות ועשייה.


XXX