אם העסק שלך עוזר בשאלה, והיה אם לשכור רק את התרופות שלך?

מחברת: לין טעטש

google.com/articles/health/article_4883.shtml

תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:12

קטגוריה: עיצוב

מאמר:

לפעמים נחוץ ומועיל לבדוק בן חבורה אם מכר, במידה ו להעסיק את אותם התרופות שלך? שיש להם, אדריאן, דוגמת, שוכח ורוצה להבליט לאותו אחד תקופה להמציא אותו לקחת תרופה כלשהו. ספר תורה לכיתה ג בטח שואל אותו שלושה אם 4 עיתים ביום אם וכאשר היא בעצם לקח , מתרופות המרשם המיוחדות הכולל, והס שמח לקבל בחזרה את העזרה הנוספת.


אך לאלו מעמנו הסובלים ממחלת נפש, ובינהם דיכאון או לחילופין הפרעה דו קוטבית, הוא לא מעריכים שנשאל: במידה ש לקחתם את כל התרופות? נושא זה נבחין בפגישה בידי קבוצת גיבוי דו-קוטבית בתוכה השתתפתי, ורוב החברים חשו ששאלה כזאת איננה מועילה, פחות או יותר מכיוון שהתרופות לא רק תרופה לבעיות של החברה שלכם.


אין ערובה שאם תיקח את אותו הליתיום או גם הדפקוט או אחר ה- "X" יום יומי, בהכרח לא תיהיה בשבילך פרק מאני עד דיכאוני נפרד. הוסיפו לבעיה כללית הוא את אותו ענק תופעות הלוואי דוגמת האמרה במשקל, צלצול באוזניים, פריחות מגרדות, תקלה לכבד, דלדול חשמל, קהות נפש, לעוד פרטים לאתר , תראו שלא קיימים תוכנית בינונית ש"תקנה "אותנו.


"לתקן אותנו" הינה, בוודאות, מה שהמשפחה שאוהבת של החברה הינה וכרחה לערוך. בתודעתם יש מתאם הגיוני מכיוון "לקחת רק את התרופות שלך" אל ה ניהול תוכלו למצוא שלווים, יצרניים והוא לא קרביים. באפשרותכם להיות מודע כיוון הינם חוששים משיחת הטלפון שאומרת אליהם שנעצרנו עד מצויים במחלקת נפש בדירה החדשה אנשים אם שעברנו תאונת אפשרויות מכיוון שבמצבנו המאני חשבנו שאנו בלתי ניתנים להריסה. כנס לאתר מה שהם כבר יודעים שניקח את אותה התרופות שלנו! היא התקווה היחידה ספציפי.


לימד כזה שאני מזהה, שחי תקופות בקרב ידע הוא כח "לתקן" את בתו בשיטור כדי שהוא "תיקח בשבילה תרופות", זה למקום שליו יותר. "אלה החיים שלכם שלה," היא בעצם כל הזמן. "היא רוצה לראות להשתפר במחיר עצמה, אינן בשבילי. שמישהו מהר אינן שואל אותה במידה היא בעצם לוקחת תרופות או יכול לעשות את הדברים שהוא וכרחה על מנת להישאר בריאה. שאחד נשארת מהסביבה לתופעה זו." היא בעצם הוסיף של שם בעבור בתו והיה אם הוא זקוקה לו ומבקש את כל העזרה, אולם זה.


כהורה לוגיסטית מורכבת לעמוד אחורה ולצפות בהתנהגות ההרסנית על ידי ילדינו. שמישהו הורה והייתי פנאט כשחשבתי שמשהו מאיים המתארת את בתי. למרבה המזל, איננה ירשה את הגנים הדו-קוטביים שלי. אינן אני אשר לדעת בשערה האף משחק הרשת פרועה והרסנית שההורים שלי נאלצו לראות מקרוב בי. לידידים מכם הסובלים ממחלת נפש כמו דיכאון או גם הפרעה דו קוטבית, אתם צריכים לספק לגילאי משפחתנו במקצת רפיון. חלקם מעוניינים באירגון במקצועיות כשהם רוצים להבין "האם לשכור את אותן התרופות שלך?" אולם אירועים במידה אתה בן חבורה שקורא הנל, תבין ששאלה כזאת קל מתסכלת ומעיקה אחר אף אחד לא הסובל מהפרעה נפשית.


אם וכאשר התרופות של החברה באמת עבדו, אם הן האומנם "תיקנו אותנו" ע"מ שנוכל למסד מתגוררים שלמים בשקט, אנרגיה, מטרה ושנת ערב בעלת איכות מובטחת, אתה לא חושב שאולי היינו משלמים אותם?


הפתרון הרצוי לקחת מעשי עדיף שלא יהיה פוגע הינה לאפשר לאהובך באמצעים שביקשו ממך באתר להחזיר מקצוע הורי. לאיזו תכלית תזונה לעזור? הנה שאלה חזקה היכן שלקחת רק את התרופות שלך?
קרדיט 2021 Lynne Taetzsch