כותרת:

AA V KK Bad Beatספירת מילים:

329סיכום:

שלום עבורנו,שיחקתי במשחק מזומנים, מדהים /40 חפים הגבלה, כשיקרה קיבלתי רקטות כיס. אני בהחלט במצב מאוחר וכל אחד התקשר שעות הערב שזרם ידוע שעד שהבחור שלפני גייס כ- 200. גידלתי אותו מאריך 500 והוא הגיב יחדש לגייס אותי 800 בסיום שרובם המכריע התקפלו.שמתי אותו ב- KK לצורך העלאה יותר מידי גדולה, מועדון ברור שהובלתי במחיר AA, כשאני מתכנן ש- AA יזכה כשאתם מבצעים 88% מהמקרים בלב ליבו של, הלכתי בסך הכל קצת 2 שנים מתוך 1500, הוא קורא .. .

מילות מפתח:

פעימות שלילי בפוקר, פעימות מזיקות בפוקר, aa v kk


גוף המאמר:

שלום לכל המעוניין,אהבתי במשחק מזומנים, 20/40 ש דבר, כאשר קיבלתי רקטות כיס. הייתי בסיטוציה של מאוחר וכל אחד התקשר שעות הערב שזרם עד שהבחור שלפני גייס כ- 200. גידלתי אותו מחדש 500 ואותו אחד הגיב מהתחלה לגייס אותך 800 עם תום שמרביתם התקפלו.שמתי את הפעילות ב- KK לצורך העלאה מאוד כללית, מועדון ברורה שהובלתי בעלות א.א. אלו שיש להן התחשבות ש- AA תזכה כאשר אתם בתהליך 88% מהמקרים באמצע, הלכתי בסך הכל קצת יותר מ 1500, הינה התקשר. סופר סתם נוצרי מכן כעת קיים כ 3200 תן או לחילופין קח שתי ליטרים בסיר וכדומה אינן ראינו את אותן הפלופ.
מקווה שהוא הופך את כל KK וגם אני הופך את ה- AA שלי, ובשלב זה שאחד מהמר שהוא ניצור מרותק. ברם אלוהי הפוקר אינם חייכו אלינו כשהפלופ ירד ............ K K 6סיוט, מהווה מפלס 4 צורות וגם אני יודע שהנני שהמזוזה ונס מלא להציל אותך מעכשיו, דבר זה שכמובן הן לא מתפעל. אם כן במקרה ש עשיתי אותו הראוי בסך הכל עד שהייתי אשר דבר שבשגרה הוא לצלצל אל 800 ולבדוק את כל הפלופ? והיה אם אני ישמח לבצע, אני מציל רק את ביתית 700 מועדון בוודאי שאם הפלופ מתפעל נפרד והייתי צבר במחיר 700 הנותרים שלי, ליד לוודאי שאין הן היה כרוך במידה אס נוצר יכול לעלות אם תיקו או לחילופין תיקו לא תלול. אם וכאשר שום דבר לא מתבצע מעל אז מהווה היה מזמין אומר בשלב זה הכל. אצטרך לספרא שהכל בסך הכל נוצר התשובה האמיתי ליצור, הינה לכל המעוניין את אותו העור שלנו מקסימאלית באותה זמן מסויים.

בכול סיטואציה, הגיע אינם כל רע מאוד כמו ש- AA שלכם מכה בידי מישהו שעושה לא עקום בדבר הנהר במחיר 7 9 ביד אני מזהה. אוקי, אז קוראים לי אינן יודע והיה אם זה האומנם חזק לקצב רע ככזה, אמנם והיה אם היה לי חלום באופן יחסי לא טוב באותה תקופה ...; o)לחיים כל, ג'ון